Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Tip na relaxování v Praze | Editorial

Krásné ráno milí čtenáři,

opět je tu začátek nového týdne, věřím, že jste přes víkend nabrali potřebnou dávku energie a vykročili do pondělí správnou nohou.

Co se mého konce týdne týče, nesl se ve znamení řádného odpočinku. Dopřála jsem si pravou Filipínskou masáž v pražském salonu Eden, která je prováděna od kořínků vlasů až po konečky prstů, příjemný odpočinek zaručen. Jelikož jsem také milovníkem dobrého jídla navštívila jsem vyhlášenou restauraci Giardino na Vinohradech, která se stala legendou pražské seafood scény, a v které jsem měla možnost ochutnat nové speciality od tamních profesionálních kuchařů. Pokud si chcete dopřát dobré víno a rádi zkoušíte nové pokrmy světové kuchyně, pak bych vám jistě tuto střeomořskou restauraci doporučila navštívit. O mé návštěvě se můžete dočíst v článku ZDE.

Ovšem o tomto a podobných gastronomických zážitcích si budu muset nyní na nějaký čas nechat zdát, léto se nám rychle blíží a s ním i samozřejmě spojená sezóna plavek. Ostatně jako každý rok, většina z nás řeší v tomhle období nějakou tu čárku na váze navíc, že dámy. Proto mě od tohoto týdne pro zlepšení formy čeká změna jídelníčku, kdy budu držet tzv. krabičkovou dietu. Jeden měsíc si pěkně odpočinu od vaření, bude na mě totiž čekat každý den 5 hotových jídel od www.chutnadieta.cz, která mi doveze jídlo až domů.  


Přeji vám úspěšný start do nového týdne

Lenka Chejnovská - šéfredaktorkaNaše facebooková skupina:

www.facebook.com/LUXURYHOUSE.cz

 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist