Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

PODCAST: 20 let Czech Inn Hotels

slav Svoboda budoval svou společnost po malých krůčcích, ale velkými sny. Po pěti letech ovládal Czech Inn Hotels největší ubytovací kapacitu v Harrachově, za dalších 11 let i v Praze.

U této příležitosti jsme si k mikrofonu pozvali majitele, jednatele a hlavně úspěšného hoteliéra skupiny CZECH INN HOTELS – Jaroslava Svobodu.

 

Pojďte si poslechnout rozhovor…

 

PODCAST: 20 let Czech Inn Hotels

 

Podcasthouse.cz

 

 

Rozhovor s majitelem, jednatelem a úspěšným hoteliérem skupiny CZECH INN HOTELS – Jaroslavem Svobodou.

 

Ve čtvrtek 7. září proběhla v Grand Hotelu International velká oslava společnosti spojená s životním jubileem (50) zakladatele skupiny Jaroslava Svobody. Akce se zúčastnily stovky hostů, zaměstnanců a spolupracovníků. Akci moderoval známý „sporťák“ z České televize Stanislav Bartůšek a hrál Banjo Band s nestárnoucím Ivanem Mládkem. Akce byla ale primárně zaměřená na zaměstnance, kteří jsou klíčem k úspěchu.

 

PODCAST: 20 let Czech Inn Hotels

 

„Prošli jsme si mnoha zkouškami, které nebyly vůbec jednoduché. Poslední velkou výzvou byl covid a jeho dopady na cestovní ruch, ale dnes můžeme říct, že jsme všechno ustáli. Velkou oporou nám byli právě zaměstnanci,“ říká Jaroslav Svoboda.

 

PODCAST: 20 let Czech Inn Hotels

 

Cesta na vrchol

V řetězci hotelů se nyní nachází více než 2600 elegantně zařízených pokojů a 7000 pohodlných lůžek. Počty ubytovaných hostů přesáhli 1 milion již v roce 2019 a loni (2022) po konci pandemie dokonce 1,2 miliony hostů. Současné portfolio je tvořeno převážně čtyřhvězdičkovými hotely, Po roce 2013 skupina investovala do nákupu prvních vlastních hotelů (Kempinski v Hybernské ulici, nyní The Grand Mark) a 400-lůžkový Don Giovanni na Vinohradech. Většina hotelů skupiny se nachází v srdci pražské metropole, což znamená, že hosté mají snadný přístup ke všemu, co město nabízí. A to je přesně to, co chtějí turisté, kteří navštěvují Prahu.

 

PODCAST: 20 let Czech Inn Hotels

 

„Vést v dnešní době hotelovou síť je v Česku náročné. Problémy s covidem vystřídala válka na Ukrajině, bojujeme s hotelovou inflací, musíme řešit soukromé ubytovací platformy jako je AirBnB, které berou hotelům hosty (a dělají chlív v činžovních domech), řešíme se státem nedostačující dopravní infrastrukturu. Ale zatím se vždy poctivá práce vyplatila. Důležité je i ve složité době využít správné příležitosti,“ zdůrazňuje Jaroslav Svoboda svou filozofii, a dodává: „Nikdy za námi nebyl nějaký velký kapitál a vše jsme si museli odpracovat výsledky, často i počkat na krizi, až se konkurenci přestane dařit a pak ukázat, že hotely nejsou o budovách, ale o lidech, atmosféře a energii.“

 
 
 
 

Zdroj foto: CZECH INN HOTELS

Zdroj audio: Mediální skupina HMG (PODCASTHOUSE.cz)


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist