Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Zpestřete dárek pro partnera erotickou hračkou

Vybíráte pro svého partnera nebo partnerku dárek a nevíte, čím můžete protějšku udělat opravdovou radost? Veškeré skvělé nápady už máte dávno za ty měsíce a roky soužití vybrané? Vůbec nezoufejte, protože pro vás máme skvělé tipy na zpestření dárku pro vaši drahou polovičku. Zkuste oživit dárek erotickou hračkou. Pokud nemáte doma úplného puritána, rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Dárek s „erotickým podtextem“ naopak utužuje vztahy a probouzí v partnerech nový náboj.

Erotický dárek pro zpestření obdarovaného překvapí a potěší

Erotickým dárkem můžete vzbudit ve druhém smyslné fantazie. Nemusí být zrovna tím hlavním, co budete předávat, ale je to zaručené příjemné oživení klasického dárku. Třeba muži můžete ke košili na míru přidat pouta a bičík. Naopak muž obohatí nádherný šperk pro svou vyvolenou womanizérem nebo vibrátorem. Zdvojnásobíte tím radost své drahé polovičce, a navíc podnítíte zapojení fantazie. A může se stát, že nakonec budete vlastně obdarovaní oba zároveň.

Kde můžete vybírat ze široké nabídky erotických hraček a pomůcek

Hledáte-li opravdu kvalitní dárek v podobě erotických pomůcek a hraček, pak navštivte internetový sexshop Ruzovyslon.cz, kde naleznete široký výběr produktů a značek, jež udělají partnerovi radost. A je jedno, jestli vybíráte něco pro muže či pro ženu. V sortimentu nechybí například již zmiňovaný womanizér, jenž dokáže nejednu ženu přivést až na vrchol. Naleznete zde nepřeberné množství vibrátorů i Venušiných kuliček všech možných velikostí. Dilda, pulzátory, vagíny, masážní pomůcky, pouta, gely, ale i sexy oblečky a hry.

Tipy na oživení vašeho vztahu

Nakonec bychom ještě rádi přidali tipy, jak na žhavý sex. Nikdy nedopusťte, aby se váš sexuální život dostal do vysilujícího stereotypu. Snažte se ho oživit třeba příjemnou atmosférou, romantikou, nebo naopak různými hrami, které mohou být i za hranicemi tzv. „normálního“ sexu. Zavažte partnerovi oči, spoutejte ho, malujte mu na tělo, nebo si dopřejte společné „dobrodružství“. Mějte jen na paměti, že je dobré si vždy dopředu určit jasná pravidla a mantinely.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist