Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Získejte dotaci z programu Nová zelená úsporám

Za energie si v brzké době připlatíme. Energetické společnosti straší až třicetiprocentním zdražením, což se brzy může projevit poměrně vysokými doplatky ze elektřinu. Je tak rozhodně na místě s tím začít něco dělat.

Pomocnou ruku nám nabízí Ministerstvo životního prostředí, a to programem Nová zelená úsporám. Jeho cílem je maximální úspora energií, které přidělávají vrásky na čele lidem prakticky na celém světě. Energetické náklady jsou totiž globálním problémem. Naštěstí existují způsoby, jak neblahou energetickou situaci řešit, a náklady rapidně snížit. Jedním z nich je celková rekonstrukce domu a například jeho maximální zateplení.

Dům vnímejte jako celek

Do pojmu zateplení ovšem nespočívá jen zateplení fasády. Vy musíte vzít dům jako celek a prakticky ho obléknout a převléknout doslova od hlavy až k patě. Na místě tek je zateplení podlahy i střechy, výměna oken i dveří a náležitá modernizace vytápění.

Snižte své investice na polovinu

To jsou sice poměrně vysoké investice, jež vám ovšem MZP nabízí snížit na polovinu. Na tak vysoké dotace totiž můžete dosáhnout. Majitelé rodinných domů mají prakticky na dosah ruky až pětimilionovou dotaci ve výši padesáti procent uznaných nákladů a majitelé bytových domů mají šanci získat až dvojnásobek a dvacet procent uznaných nákladů.

Dotace na práce svépomocí

Jste-li navíc zručným kutilem a na takovou výměnu oken či dveří si troufnete sami, nemusíte se ani obracet na profesionální firmu. MZP dotace vyplácí i na práce tzv. svépomocí. Není-li ovšem v hledáčku vašeho zájmu fotovoltaická elektrárna či solární ohřev vody, jejichž instalaci byste přeci jen měli přenechat odborníkům.

Zajímá vás, jak ušetřit za energie? Potřebujete poradit se zateplením domu, dotacemi nebo třeba s volbou vhodného vytápění? Na webu E.ON Rádce najdete mnoho praktických tipů a triků pro úspory elektřiny a plynu v domácnosti a můžete si zde snadno  domluvit osobní, telefonickou či emailovou konzultaci s energetickým poradcem.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist