Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Vylepšete své křivky pomocí push-up jeans od značky Freddy

Neexistuje na světě snad žádná žena, která by netoužila po dokonalých křivkách. Někdy však není úplně lehké jich docílit. Proto každá z vás rozhodně ocení speciálně šité kalhoty a jeansy italské značky Freddy. Díky nim se nebudete muset trápit nesmyslnými dietami nebo velkou fyzickou námahou.

Tento zázrak v podobě dokonale padnoucích kalhot si brzy oblíbí každá z vás. Využívají totiž revoluční technologii push-up jeans a dokonalý střih. Kalhoty značky Freddy jsou vyrobeny z měkkého a dobře poddajného materiálu, mají kvalitně propracované švy a poskytují vynikající komfort pro každodenní nošení.

Patentovaná revoluční WR.UP technologie

Značka Freddy používá patentovanou revoluční technologii WR.UP, která nadzvedne váš zadeček a opticky ho hezky zakulatí. Freddy kalhoty vytvářejí dokonalý push-up efekt, díky střihu a již zmiňované patentované technologii. Ta spočívá především v použití speciálních silikonových pásků pod zadečkem i kolem pasu. Příjemný a lehký materiál, ze kterého se džínsy šijí, velmi dobře přilne k postavě a zvýrazní pouze ty linie, které jsou žádoucí. Pozadí se díky tomu krásně vytvaruje a nepůsobí pak mohutným dojmem. 

Trendem jsou moderní vzory

Freddy jeans – to jsou především trendy kalhoty s moderními vzory. Nejoblíbenější jsou hadí, maskáčové, potrhané a speciálně batikované. Nabídka je tak široká, že uspokojí i zákazníky hledající více společenské kalhoty. Pružné a kvalitní materiály se dokáží přizpůsobit jakékoliv postavě. Dokonce nezáleží ani na věku, protože se v nich bude cítit velmi sexy každá žena.

Střihy pro všechny typy postav

Co žena, to jiná postava či odlišný vkus. Ani to není problém pro značku Freddy, která nabízí široký výběr střihů, provedení i velikostí. Bude záležet pouze na vás, jaké si vyberete.

Pokud chcete ty nejlépe padnoucí právě pro vás, mrkněte se na e-shop www.sexyjeans.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist