Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Výhodnou koupí na trhu může být dražba nemovitostí

Pořídit si v současnosti zajímavou nemovitost za dobrou cenu se stává čím dál obtížnějším. Ceny realit jdou za poslední roky pořád strmě nahoru, a tak výhodných nabídek je již velmi poskrovnu. Chcete-li i přesto nějakou zajímavou najít, možností nemáte příliš mnoho. A právě i proto si už své stabilní místo na trhu s realitami našly dražby nemovitostí.

Ty mohou vzbuzovat spousty otázek a nejasností, či se někomu zdát doslova „nepříjemné“. Praxe už je ale dávno jiná. Nemusíte se jich vůbec bát, ba naopak: nabízené nemovitosti v dražbě jsou velmi dobře prověřené, všechny informace jsou zde přehledně prezentovány, a dokonce u nich máte i oficiální znalecký posudek, díky kterému znáte skutečnou tržní cenu nemovitosti. Nemůže se vám tedy až tak snadno stát, že by vás někdo „vzal na hůl“.

Výhody v podobě spousty potřebných informací

Jak už jsme uvedli, při prodeji nemovitosti formou dražby máte k dispozici spousty potřebných informací. Je zde objektivně stanovená cena, kompletní znalecký posudek a další informace i údaje k dotčené nemovitosti. Vše je prověřeno do posledních detailů, a tak se dozvíte úplně vše a nic vám nebude zatajeno.

Kupní cena je odvozena od poptávky

Dražby nemovitostí v exekuci mají ještě další velkou výhodu, a to že jejich vyvolávací cena startuje na dvou třetinách odhadní ceny. V případě, že po nemovitosti nebude velká poptávka, může se vám podařit velmi výhodná koupě. Při vyšším zájmu si pouze vy určujete, kam až půjdete a za jakou hranicí už je pro vás cena nevýhodná. Svým způsobem jste těmi, kteří cenu nemovitosti určují. Nikdo vás nenutí ke koupi, překročí-li ostatní nabídky únosnou mez.

Pořídit dražbou můžete komerční objekty, pozemky, domy i byty

Nabídka na trhu dražeb je opravdu pestrá. Můžete si pořídit nejen domy, komerční a průmyslové objekty, ale také pozemky či byty. Proto určitě sledujte na internetu aktuální nabídky, abyste nepropásli nějakou výhodnou koupi na trhu nemovitostí.

Po zajímavé nabídce se můžete poohlédnout i na www drazba-nemovitosti.com.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist