Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Vybíráte nábytek do obývacího pokoje? Dejte si pozor na tyto 3 věci

Vybavení obývacího pokoje nábytkem je velmi důležité. Vždyť každý z nás chce mít v této místnosti unikátní kousky za solidní cenu. Obývací pokoj se díky této výbavě stane originálním a vy se v něm budete cítit skvěle. Stejně tak se nebudete muset ostýchat pozvat sem návštěvy. Volba správného nábytku není jednoduchá. Pozor je zapotřebí si dát na několik důležitých aspektů. 3 z nich uvádíme v následujících řádcích.

Cena nesmí být hlavní parametrem

V každém případě. Mnozí majitelé rodinných domů i bytů si myslí, že se dá sehnat designový nábytek za minimální cenu, bude dokonalý a vydrží takřka navěky. Tento mýtus je zapotřebí vyvrátit. Na levných modelech už jenom na kování či pojezdech poznáte, že jejich existence bude krátkodobá. Setkat se také můžete s ne příliš precizně olepenými hranami anebo jinými nedostatky. Na nábytku do obývacího pokoje zkrátka a jednoduše nešetřete! Nemusí být přehnaně drahý, ale cena zkrátka nesmí být na první pozici.

Minimalismus, nebo klasika?

I tento aspekt je nesmírně důležitý. Někdo zastává názor, že v interiéru stačí mít minimum nábytku. Zbytečnosti na obdiv návštěv nepatří. Dnes jsou moderní především designové sedačky, které na první pohled zaujmou. Velké sedací soupravy a skříně se skleněnými vitrínami se staly minulostí. Pokud nepatříte mezi zastánce minimalismu, nic si z toho nedělejte. Sehnat lze i nábytek, který nabídne dostatek úložného prostoru. Vždyť i třeba taková taburetka dokáže pojmout potřebné věci. Do prostorné jídelny vkusně spojené s obývacím pokojem patří spíše designové židle než jídelní kout s lavicí. Alternativ je hodně a odvíjí se především od prostorových možností místnosti.

Ujasněte si materiál a styl

Nikde není psáno, že byste museli mít nezbytně všechen nábytek dřevěný. Moc hezké jsou i nejmodernější trendy židlí ze skla či plastů. Stejně tak není problém volit i neotřelý stůl s mramorovou deskou. Takový stylový italský nábytek je opravdu zajímavý a funkční. Přesvědčit se o tom můžete na portálu puntodesign.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist