Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Vaření na cestách? Žádný problém

Blíží se nám léto a s ním i spojený čas cestování a dovolených, kdy si přejeme odpočinout od dennodenních povinností a užít si volno naplno. To poslední, co chceme, je strávit celé dny u sporáku a vyvařovat. Díky LeGracii nyní vaření bude radostí. Vyzkoušejte novinky této jihočeské značky, s kterými vykouzlíme chutné, zdravé a levné jídlo během pár minut!


 

Nyní na dovolené hravě připravíte vynikající tříchodové menu - polévku, hlavní jídlo a dezert, a to vše do třiceti minut. Můžete je připravit jen tak – s minimem ingrediencí, či dle své libosti doplnit o další suroviny. K pytlíkům je potřeba pouze voda, olivový olej, sůl, máslo, cukr, nebo med. Vedle vynikající chuti jídel, rychlosti a jednoduchosti přípravy jistě oceníte i minimální váhu balení. Vše je totiž pohromadě v jednom sáčku. 

 

LeGracie nabízí široký výběr polévek a hlavních jídel. Vyzkoušejte vynikající zdravé polévky, například Vigna s pohankou a fazolkami mungo, italská rizota – ať už netypické Chia s hruškou, tak gurmánské Peperone s papričkami či rudé rizoto Barbarossa s červenou řepou, zeleninové špaldoto Gusto a slaný kuskus Vario. Navíc si můžete vychutnat i novinky v podobě sladkých pokrmů zcela bez přidaného cukru a náhradních sladidel. Sladkosti od LeGracie můžete upravit jako snídani, rychlou svačinku, výborný dezert nebo večeři. 

Vyzkoušejte v podobě sladké kaše, sušenky, či koláče napříkad Kus štrůdlu, směs z jablka, skořice a vlašských ořechů s kuskusem nebo jáhly se skořicí v Medovém jablku. Poslední z této delikátní trojice je Sladké mámení s chia semínky, kuskusem, hruškou, rozinkami a mandlemi. 

S revolučními jídly od LeGracie se i obyčejná dovolená změní na all-inclusive.

Více na: www.legracie.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist