Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

V odrazu PANDORA Reflexions | Zahajovací večírek k nové kolekci

PANDORA představila svou novou kolekci náramků PANDORA Reflexions na exkluzivní akci ve francouzské Nice, jejímiž hlavními atributy byli známí hosté, úžasné nové šperky a úchvatné tajemné místo. Oslavu nové éry sebevědomí a stylu, moderní a ženskou povahu kolekce podtrhovalo elegantní povznášející aranžmá a hosté oblečení v denním stylu Reflect Your Style in White s oslnivým vizuálním efektem.

Zahajovací večírek

Scenerie francouzské riviéry posloužila jako malebný horizont zahajovacího večírku k nové kolekci PANDORA Reflexions, který se konal v jedinečném Bubble House, jenž je dílem architekta Antti Lovaga, s výhledem na Středozemní moře. Mezi hosty byli Winnie Harlow, Olivia Culpo, Suki Waterhouse, Ashley Benson, Cecilia Yeung, Ana Beatriz Barros a vlivné představitelky sociálních sítí Leonie Hanne a Betty Autier, které podpořily své oblíbené kousky z nové kolekce PANDORA Reflexions svým jedinečným způsobem.

Po přivítání a představení kolekce, kterého se ujali kreativní ředitelé PANDORA VP Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli a nejvyšší kreativní představitel Stephen Fairchild, byli hosté pozváni na exkurzi tvůrčím návrhářským procesem. Na její první zastávce byla připravena vizuální instalace, která nahlédla do mysli přítomných kreativců, aby odhalila jejich tvůrčí inspiraci. Zrcadlový labyrint vytvořený speciálně pro tuto akci dal hostům příležitost zamyslet se nad svým vlastním stylem.

„Chtěli jsme ženám nabídnout něco, co je skutečně vystihuje: jejich osobní příběh, kreativita a osobnost,“ uvádí Terzo a Ficarelli. Aby toho dosáhli, čerpali inspiraci z rovnoprávného postavení žen, ale i z umění, literatury a vědy z období renesance. Tvrdí, že až v té době se staly šperky důležitou součástí sebevyjádření. „V současnosti jsou ženy silnější než kdy dříve,“ říká Ficarelli. „Je to jejich síla a všestrannost, které inspirovaly novou kolekci náramků PANDORA Reflexions.“

Známí hosté a parádní stylizace

Večer byl zakončen večeří na zámečku Château Saint Georges a after-party s Coco & Breezy, dvojicí DJ
z Brooklynu. A právě tady sofistikovaný večerní dress code ve stylu Let Your Regal Style Reign Supreme a zářivé nové šperky PANDORA Reflexions sladěné s kousky z kolekce PANDORA Regal Tales vytvořily skutečně elegantní spojení. Nové kousky šperků provázely dámy po celý den až do noci, aby byla podtržena univerzálnost a jednoduchost kolekce, která byla vytvořena s jedním důležitým posláním: „Vyjádřete svůj styl a nechte vyniknout svou osobnost.“

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist