Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Užívat automobil bez zbytečných starostí formou operativního leasingu

Používání automobilu je v dnešní době bráno jako naprostá samozřejmost. Auto jako dopravní prostředek zažívá nejmasovější nárůst ve své historii. Čísla vyrobených a prodaných vozů narůstají automobilkám doslova geometrickou řadou. Tento jev způsobuje i odlišné vnímání aut, než tomu bylo u našich rodičů a prarodičů. V některých domácnostech byl v minulosti automobil povýšen doslova na „člena rodiny“. Současnost nově příchozí generace ukazuje ale úplně jiný směr vnímání aut. Už nejsou brána jako hmotný majetek, nýbrž jako pomocníci – spotřební zboží, jež slouží přesně svým daným účelům.

Vlastnictví automobilu už nehraje v životě hlavní roli

Automobil, značka, barva, bezpečnost, moderní technologie a design i image vozu jsou dnes velmi důležitými věcmi pro většinu z nás. Záleží nám na tom, v čem jezdíme a čím se prezentujeme. Naopak samotné vlastnictví auta už pro nás nehraje hlavní roli. Vůz si chceme naplno užívat a využívat jej bez dalších „zbytečných starostí“. Právě pro tyto všechny aspekty se stal fenoménem operativní leasing výhodný pro podnikatele i fyzické osoby. Moderní forma financování – zápůjčky, kterou si oblíbili hlavně úspěšní a kreativně myslící lidé.

Výhody operativního leasingu

Největší výhodou operativního leasingu je jeho „bezstarostnost“. Auto máte nasmlouvané na přesně danou dobu a za jasných podmínek. Za těch budete auto využívat, jako by bylo vaše. Po uplynutí stanovené doby vůz vrátíte a budete si moci vybrat opět nový na další používání. Nestaráte se o následný prodej, zůstatkovou hodnotu a spousty dalších věcí. Výhoda číslo dvě je, že ve většině případů nepotřebujete ani žádnou hotovost na složení akontace. Jen si vyberete vůz ve vaší cenové kategorii, aby měsíční splátky byly únosné a nezatěžovaly zbytečně firemní nebo soukromý rozpočet. V případě firmy si splátky dáváte do nákladů, což ocení většina podnikatelů.

Před výběrem si vše dobře promyslete a spočítejte

Množstvím nabídek operativních leasingů je trh doslova nabitý. Je potřeba si vše řádně promyslet a spočítat. Od doby zápůjčky přes nájezd kilometrů až po model vozu a zvolený balíček přídavných služeb, ve kterých můžete mít kompletní servis včetně výměny pneumatik. Záležet bude jen na vás, co vše a za jakých podmínek si zvolíte.

Kde najít nejvýhodnější nabídky na „operák“

Ne všechny nabídky musí být výhodné, jak se na první pohled může zdát. Je potřeba je mezi sebou důkladně porovnávat, jen tak můžete zjistit, je-li vámi vybraná nabídka ta pravá. A právě pro snadnější orientaci na trhu operativních leasingů slouží členství v klubu Driveto.cz. Díky němu se dostanete k nejširší nabídce „operáku“ v české kotlině. Nestojí vás to žádné peníze, a tak tímto členstvím můžete jenom získat.

Přesvědčte se o tom sami na vlastní kůži na internetové adrese www.driveto.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist