Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Užijte si dámskou jízdu v kině!

Je sice máj, lásky čas, ale do kina nemusíte jen na rande. Vezměte kámošku, mamku, ségru nebo babičku a vyrazte si společně užít odpočinkový holčičí večer ve společnosti filmových hvězd.Společnost Cinema City přichází s novým konceptem Filmožroutky, který je určen pouze pro dámy, a ty tak budou moci vidět v exkluzivní předpremiéře vybraný film mířící do kin. A teď se podržte, nejen v Praze, ale ve všech městech, kde společnost kina provozuje!

Snímkem na pomyslné startovní čáře bude 28. května Rocketman, vyprávějící o životě legendárního zpěváka Eltona Johna. Pokud jste se zúčastnili jeho údajně již závěrečného turné před odchodem do důchodu, které proběhlo toto úterý v Praze, bude pro vás film skvělou rekapitulací celé jeho kariéry. Vrátíte se v čase zpět do Eltonových dětských let, kdy byl ještě malý, brýlatý, oplácaný chlapec a vůbec se nejmenoval Elton, ale Reginald. Vztahy s rodiči měl trochu na štíru, a tak utíkal ke klavíru. Když pak potkal svou spřízněnou duši textaře Bernieho Taupina, jeho hvězda vystřelila střemhlav nahoru.

Obrovský úspěch však nebývá vždy zárukou štěstí a Elton krom klavíru začal hledat útěchu v alkoholu a drogách. Přestože měl kolem sebe spoustu lidí, cítil se opuštěný. Nehledě na to všechno, bojoval se svou orientací. Že to všechno dobře dopadlo, je všeobecně známé, ale jakým způsobem a díky komu, vám prozradí právě film Rocketman. A vězte podobnost s veleúspěšným snímkem loňského roku Bohemian Rhapsody není náhodná. Kromě životopisného příběhu si totiž ve filmu budete moci užít i kostýmy od stejné výtvarnice Julian Day.

Předprodej vstupenek na exkluzivní předpremiéru byl již zahájen, pokud se tedy chcete zařadit do party Filmožroutek, vyražte k pokladně jakéhokoliv kina sítě Cinema City nebo na web www.cinemacity.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

           

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist