Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Umělecké kovářství Mittner

Není nad to mít některé výrobky originální a vyrobené přesně podle vlastních představ. Je to lepší než si zakoupit úplně vše z klasické sériové výroby, kde je jeden produkt jako druhý. Ať už máte chalupu, rodinný dům, nebo jen potřebujete vylepšit svůj byt.

Dejte průchod svojí fantazii a navrhněte si něco originálního, co si pak necháte vyrobit přesně na míru. I v dnešní průmyslové době totiž nalezli uplatnění umělečtí kováři, kteří dokonale ovládají staré poctivé řemeslo, a vy si tak můžete nechat udělat kovový plot, zábradlí, mříže do oken, světlo, postel, schránku, nebo ručně vyráběné nářadí k vašemu krbu.

Naše doporučení směřuje na kovářství Mittner, které je na trhu už od roku 1990. Dlouholetá tradice v umělecké tvorbě z oboru tohoto řemesla se odráží ve výrobcích jeho zakladatele, jenž dovedl svoji dílnu na její dnešní úroveň - s dobrými referencemi a spokojenými klienty.

Historie kovářství Mittner

Pan Mittner přišel k umělecké kovařině v roce 1980 a několik let poté pak zakládá UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ - MITTNERDo té doby mu prošlo mnoho tun železa rukama, ze kterých vykouzlil nespočet kovaných výrobků, v nichž se odráží kvalita, nápaditost a poctivá řemeslná práce.

Stylová kovárna s charakterem staré usedlosti

Nedaleko své firemní prodejny vytvořil nový objekt kovárny s charakterem staré usedlosti. Vše v dílně je stylově zařízeno a je vybavena funkčními stroji. Díky tomu se vám naskýtá ojedinělá podívaná na ucelenou přehlídku kovářských nástrojů, se kterými se pracovalo už před desítkami let.

Rozsáhlá nabídka produktů kovářství Mittner

V nabídce naleznete kované ploty i brány. Vyrobí tu pro vás kovaná zábradlí, světla, lustry, kliky, rošty, panty, kliky, rožně, klepadla či krbové nářadí. Produkují i kvalitní kovaný nábytek - jako jsou stoly, postele a židle. Nechybí ani spousta doplňků v podobě svícnů, držáků na kytky, kovaných domovních čísel, nápisů a různých stojánků. Ze železa zde vyrobí prostě veškeré kousky, na jaké si jen vzpomenete. Jejich výrobky odrážejí profesionalitu, kvalitu a čistý smysl pro detail. Zručnost a kovářský um zdejších mistrů, pro které je jejich práce vším, je vidět ve všech jejich výrobcích, které mají i duši.

Specialista pro památkovou obnovu

Umělecké kovářství Mittner je navíc držitelem certifikátu č. 01109 * kovář - specialista pro památkovou obnovu *, který uděluje a vystavuje Národní památkový ústav v Praze. Díky tomu máte jistotu, že veškerá tradiční řemeslná práce a uplatněné postupy jsou tu v souladu s dřívějšími hodnotami. Restaurátorské práce zde zvládnou s grácií odborníků.

Reference a výrobky

Nespočet výrobků, které byly vyrobeny za 30 let práce tohoto kovářství, si můžete prohlédnout na facebookových stránkách a na webu. A přestože tam zdaleka neuvidíte vše, co do současnosti vyrobili, je opravdu na co dívat. Punc kvality kovářství Mittner zdobí i spousty historických budov a moderních objektů, jak v zahraničí, tak i v České republice.

Kde kovářství Mittner naleznete

Přímo v Brně můžete navštívit kamennou prodejnu, ale vynechat byste neměli ani návštěvu jejich stylové kovárny, nacházející se od klasické prodejny jen 16 km daleko, v obci Rajhradice.

 

Umělecké kovářství Mittner

Více výrobků a informací najdete na www.kovarstvi-mittner.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist