Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Trendy v oblasti spánku. Jaké ještě neznáte?

Jistě víte, že bez spánku se nemůže obejít žádný živý tvor. Tedy pochopitelně se bez něho neobejde ani člověk. My na rozdíl od zvířat máme tu výhodu, že můžeme výrazně zapracovat na tom, kde budeme spát, a také v čem budeme spát. A právě na tuto oblast se zaměříme. Trendy v oblasti spánku jdou neustále kupředu. Co je hitem, když hledáte to pravé na spaní?

Noční košile

Tu si většina lidí spojí se ženami, pro které už jde o něco zcela samozřejmého. Nejenom proto, že taková košile může být na spaní pohodlná. Jde i o typ oblečení, ve kterém může být konkrétní žena i velmi sexy. Jak toho dosáhne? Stačí:

  • Lesklé provedení
  • Krátká délka
  • Krajky a odvážný střih

Ne vždy se ale jedná a možnost, kterou mohou využívat jenom ženy. Dostáváme se k prvnímu trendu v oblasti spaní. Tím jsou levné pánské noční košile. Skutečně nemusí jít o nic výjimečného. Je jasné, že pokud jde o střih, a celkové provedení, tak se pánská varianta od té dámské výrazně liší. Jedno ale mají společné – je to celková pohodlnost, kterou si muži jasně pochvalují.

Co takhle overal?

Ten se stává trendem v oblasti módy posledních let. Mluvíme zde o dámské módě. Žena v overalu může vypadat velmi stylově a moderně. A protože jeho nošení je pohodlné, začínají se vyrábět i varianty určené do ložnice. Trendem číslo dvě jsou komfortní overaly na spaní. Jaké mají hlavní výhody? Kombinují hned dvě. První výhoda je spojena s tím, že jsou pohodlná. Druhý se týká toho, že v chladnějších dnech mohou příjemně zahřát.

Moderní design

Měli jste zafixováno, že klasická pyžama jsou obvykle nevzhledná a nudná? Nemusí to být pravda. Podívejme se na trend číslo tři, který je s nimi spojený. Mohou nabízet zajímavý a moderní design, který kombinuje různé barvy, ale i potisky. Podobně, jako je tomu u klasických triček. I toto je zajímavý směr, díky kterému můžete v pyžamu chodit třeba jako v alternativě domácího oblečení.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist