Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Trendy v bydlení: Televizní stolky

Charakter bydlení je dán hlavně tím, jaké vybavení interiéru nábytkem si jeho uživatel zvolí. Nábytek je v tomto smyslu nejdůležitějším prvkem a většinou i dominantou obytného prostoru. A je vcelku jedno, jestli se jedná o ložnici, pracovnu, koupelnu, kuchyni nebo obývák. Právě o posledně zmíněné místnosti se dnes rozepíšeme více. Je to „ústřední“ interiér našeho bydlení. V obývacím pokoji trávíme spoustu času, nejen s rodinou a návštěvami našich příbuzných a přátel, ale také sledováním televize.

Obývací pokoj dělá nábytek

Nábytek, který si do obývacího pokoje dáme, dokončuje celé dílo – nábytkem je teprve skutečně dáno, jak budeme danou místnost využívat. Většinou tu dominuje sedací souprava, která bývá prostorná, pohodlná a praktická. Musí se nám na ní dobře odpočívat, nebo se tu můžeme klidně i vyspat. V interiéru nesmí chybět konferenční stolek, designové skříně, bar a knihovna. Posledním kusem nábytku do obýváku, který si pořizujeme, je televizní stolek. U něho nám většinou nejvíce záleží na velikosti a počtu jeho odkládacích ploch a úložných prostor. Neboť televizi si pořizujeme čím dál větší, o počtu doplňků a přídavných komponent ani nemluvě. A samozřejmě nás u tohoto speciálního stolku zajímá i design…

Trendy materiály a široká nabídka

Vybírejte si i podle posledních trendů. Těmi jsou přírodní materiály jako například dřevo, kov, kámen a sklo. Tato kombinace je zpravidla nejen velice vkusná, ale také ekologická. Navíc se tyto materiály dobře opravují a udržují.

Nabídka televizních stolků na trhu je opravdu široká. Vybere si tak prakticky každý dle svého vkusu. Hledáte-li stolek kvalitní a vzhledově výrazný, zvolte televizní stolek masiv. Pokud máte ale jinak rozvržený obývací pokoj, přizpůsobte tomu i netradičně tvarovaný nábytek. Variantou může být třeba rohový televizní stolek. Základem je, aby vše dohromady vytvářelo dobrou atmosféru, a abyste pokud možno docílili moderního, reprezentativního a designově čistého ladění celého interiéru.

Kde sehnat kvalitní televizní stolky za dobrou cenu

Chcete-li si koupit kvalitní televizní stolek, a navíc za dobrou cenu, pak nesmíte vynechat internetový obchod, který naleznete na www.dona-shop.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist