Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Trendy brýle pro rok 2018

Přáním každé ženy je vlastnit nejen módní oblečení, ale i plný botník obuvi, mít na výběr různé kabelky, stylové doplňky a vypadat zkrátka co nejlépe. Mezi stylové doplňky patří bezesporu i brýle. Ať už sluneční brýle či dioptrické. Být trendy lze za každých okolností. Ať už jdeme do práce, na párty či sportujeme. Společně se dnes podíváme do světa brýlí a největších trendů z této oblasti.

Brýle pro rok 2018 jsou různých barev rámů i skel, všelijakých tvarů, velikostí a materiálů. Pokud tápete, které si sluneční brýle si vybrat, pak dejte na svůj přirozený instinkt a zvolte takové, které se nebudete stydět vytáhnout z kabelky a budou ladit nejen k vašemu outfitu, ale i účesu. Zkrátka takové, které sednou na váš obličej a podtrhnou váš půvab. Z jakých brýlí můžete letos vybírat?

Kočičí oko

Brýle zvané kočičí oči jsou IN již nějakou tu sezónu a patří do kategorie retro brýle.  Ženám dodávají půvab, svůdnost i eleganci. Určeny jsou ženám, které se nebojí stát se středem pozornosti. Takové brýle je vhodné doplnit také o další retro doplněk.

Mouchy

Brýle nesoucí název mouchy vám možná přijdou komické, ale patří vedle kočičích očí k dalším retro kouskům, které jsou letos v kurzu. Novinkou jsou i různé dekorace na brýlích v podobě barevných potisků, aplikací, kamínků, kytiček.

Geometrické tvary

Tyto brýle působí na obličeji ženy trochu přísně a jsou skvělé pro vytvoření obchodní image. K aktuálním trendům patří nejen tvar, ale i různé barvy – zelené, fialové, modré obroučky. Geometrické tvary mohou být různé.

Brýle bez rámečků

V roce 2018 budou vedle extravagantních retro a barevných brýlí v kurzu i modely bez rámů. Vhodné jsou pro romantické, skromné dívky, které netouží po publicitě a pozornosti. Nicméně tyto brýle uvítají nejen skromné dívky, ale i ženy, které chtějí dát vyniknout atraktivně nalíčeným očím. Jsou to brýle, kde můžete uplatnit vizážistické triky a dát průchod make-up fantazii.

Pilotky

Legendární sluneční brýle, to jsou pilotky. V nabídce jsou různobarevná skla. Od růžové, šedé, přes hnědou, modrou, fialovou či zrcadlová skla. Jak je libo. Patří k hodně oblíbeným slunečním brýlím a sluší téměř každému. Díky jejich universálnosti i příjemné ceně můžete vlastnit hned několik kousků a různě je střídat.

Kulaté brýle

Kulaté brýle nesluší jen tak každému a jsou určeny pro odvážnější a sebevědomé ženy. Hodně sluší ženám a dívkám s přirozeně hustým a rošťáckým obočím, ale i těm, co si zkrátka obočí umí perfektně upravit.

Jednolité brýle

Jednolité sluneční brýle mohou být opět různých barev i mít i různě barevné rámování. Jsou nadčasové a vhodné pro muže i ženy. Vybírat lze i mezi různými materiály. Vhodné jsou pro volnočasové aktivity i běžné nošení.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist