Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Slavnostní premiéra filmu Zlatý podraz

Herec Zdeněk Piškula přišel na premiéru Zlatého podrazu jako rozcuchaný vrabčák. Jeho elegantní oblek korespondující s dobou filmu tak získal šmrnc. Doprovod mu dělala jeho přítelkyně - filmová i v reálu - Simona Lewandowská, která oblékla zlaté šaty stejně jako Alena Mihulová. "Chtěly jsme dostát názvu filmu," smály se obě. "Mně navrhovala šaty Beáta Rajská a když jsem jí říkala o své roli, myslela jsem, že to budou šaty odpovídající tehdejší době. Poté se mě ale zeptala, jak se film jmenuje, a bylo jasno!" pochvalovala si Mihulová, která tak zářila nejen ve filmu ale i na premiéře.


Premiérový večer si užívala i představitelka hlavní filmové role - polská herečka Patrycja Volny, která ve filmu mluví po celou dobu francouzsky. Doprovod jí dělal její filmový milenec - talentovaný Filip Březina, který zaujal nejen obdivuhodným hereckým výkonem, ale i vínovým oblekem a černou košilí. Patrycja v Praze pobývala už od čtvrteční tiskové konference a náležitě si ji užila se svými filmovými kolegy a přáteli. "Přijela jsem sama, manžel a dcerka zůstali ve Francii, takže jsem nemusela myslet ani na pracovní, ani na maminkovské povinnosti a Prahu si užila plnými doušky," řekla skromná kráska.

Mezi hosty slavnostní premiéry filmu Zlatý podraz nechyběl ani Ladislav Špaček - neméně slavný otec svého slavného syna Radima Špačka. Ačkoli se režisér nedávno svěřil, že vztahy s otcem bývaly velice napjaté, na premiéře bylo vidět, jak je mistr etikety na svého syna pyšný.

Kinemotagrafickou událost, kterou moderovala Světlana Witowská, si nenechala ujít ani Eliška Kaplicky, a to i přesto, že se nachází již ve vysokém stádiu těhotenství. Film si užil i Ondřej Soukup s Luciou Šoralovou, Michal Horáček s Michaelou Hořejší, či Jan Cina. 

 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist