Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2018 zná své vítěze

Ve Španělském sále Pražského hradu se ve čtvrtek 30. srpna uskutečnilo finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Českou a Slovenskou republiku. Nejprestižnější modelingová soutěž na světě, do které se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z více než 35 zemí světa, zná nyní jména vítězů pro Českou a Slovenkou republiku. Stali se jimi Marie Sýkorová a Martin Burian za Českou republiku a Jasmína Símová Jakub Janírek za Slovenskou republiku. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále, kde si TOP 15 finalistů rozdělí garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 20.000.000,- Kč.  

O nových nadějích světového modelingu rozhodovala porota složená z odborníků v oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedly například topmodelky a tváře soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2018 Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová, ředitelka scoutingu Elite World Iris Minier či ředitel soutěže Sáša Jány, který o soutěži říká: 

„Těší mě úspěch finálového galavečera. Hosté si užili tento hudebně-módní večer, který svou krásou rozzářili nádherné finalistky a finalisté. Španělský sál Pražského hradu umocnil exkluzivitu celého prestižního večera.“

Vítězové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Českou a Slovenskou republiku mají slibně nakročeno k tomu zazářit na domácí i světové modelingové scéně, což potvrzují světové úspěchy výherců z minulých ročníků soutěže. 

„Finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR, opět pomohlo odstartovat kariéry mladých modelek a modelů z Čech a Slovenska. Všichni finalisté budou mít možnost navázat na úspěšné kariéry topmodelek jakými jsou Linda Vojtová, Hana Jiříčková, Míša Kocianová, Denisa Dvořáková či Michaela Hlaváčková. Doufám, že postup na světové finále Elite Model Look, které se uskuteční v Londýně, přinese národním vítězům a vítězkám takové možnosti, jako Janě Tvrdíkové, Báře Podzimkové a Evě Klímkové, které se staly světovými vítězkami,“ dodává Sáša Jány, ředitel soutěže.

Čestnou předsedkyní poroty 27. ročníku projektu Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR se stala topmodelka a ambasadorka Planet Positive Hana Jiříčková.

Jako v předchozích ročnících, i tento rok se slavnostního finálového večera zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například vítězka světového finále Elite Model Look 2016 Jana Tvrdíková, světová vítězka Elite Model Look 2013 Eva Klímková a slovenské topmodelky Barbora Brušková, Michaela Hlaváčková, Sasha Gachulincová, Linda Nývltová a další. 

O vynikající hudební zážitek se v rámci finále postarali Ondřej Brzobohatý a Matěj Ruppert. Finálovým večerem provázel Jakub Prachař.

Jedním z módních partnerů finálového večera je společnost Luxury Brand Management. Ta má ve svém portfoliu více než dvě desítky luxusních značek, kterým vévodí Bottega Veneta, Saint Laurent, Valentino, Givenchy, Balenciaga, Alexander McQueen, Dior Homme či nově populární streetware značku Off-White. Své butiky provozuje na předním pražském nákupním bulváru – Pařížské ulici.  

Při příležitosti 100. výročí vzniku Československa finále představilo i výběr z tvorby českého módního návrháře Jakuba Polanky a slovenského návrháře Marcela Holubce.

Projekt Elite Model Look se i tento rok spojil s úspěšnou značkou vlasové kosmetiky Schwarzkopf, která se stala hlavním partnerem a spoluorganizátorem soutěže. Vlasová kosmetika Schwarzkopf se tak po dlouhodobé úzké spolupráci se světově známými celebritami, včetně modelek jako např. Claudia Schiffer a Heidi Klum, stala součástí jedinečného projektu objevujícího budoucí hvězdy modelingového průmyslu. “Je mi potěšením, že jsme se značkou Schwarzkopf mohli být již poosmé partnerem modelingové soutěže Elite Model Look v České republice a na Slovensku. Světové úspěchy českých a slovenských finalistů z minulých let jsou jasným důkazem špičkové úrovně a prestiže této soutěže v ČR a SR a smysluplnosti naší spolupráce. Českým a slovenským vítězům a vítězkám přeji hodně štěstí na světovém finále i v jejich další kariéře, říká k projektovému partnerství Aleš Malenka, generální ředitel společnosti Henkel ČR a ředitel divize Beauty Care ČR a SR. 

Letitým partnerem soutěže je značka Rowenta, která ve spolupráci s agenturou Elite vyvíjí produkty pro vlasovou péči řady Rowenta for Elite Model Look. Do projektu se opět zapojila značka Profimed, která se věnuje profesionální péči o zuby. Oficiální dekorativní kosmetikou finalistů se stala i pro tento rok značka ARTDECO. Dalšími partnery byly lifestylový magazín Feminity a značka STOPKA prezentující dokonalý výběr v oblasti interiérů. 

V dubnu a květnu se v obchodních centrech po celé ČR a SR uskutečnilo celkem 25 castingů, které přilákaly pozornost velkého množství mladých žen a mužů. Soustředění před samotným finále proběhlo od 24. srpna v pražském hotelu Ambassador Zlatá Husa, kde byli zároveň finalistky a finalisté ubytováni. Před zahájením galavečera měli hosté možnost si vychutnat exkluzivní šampaňské Nicolas Feuillatte.

Po slavnostním finále se hosté přesunuli na afterparty do Art Restaurant Mánes.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist