Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Šatní skříně a jejich použití

Asi žádné moderní bydlení se neobejde bez velmi praktických kusů nábytku, kterými jsou šatní skříně. Díky nim se vnáší pořádek do každého prostoru, v němž se nacházejí. Jsou nepostradatelné, funkční a uloženým věcem prodlužují životnost. Navíc doplňky a oblečení můžete mít přehledně srovnané a připravené na každodenní nošení.   

Abyste docílili nejlepšího efektu, je potřeba si vybrat opravdu kvalitní, funkční a designově odpovídající šatní skříň pro váš interiér. Hlavně musí rozměry odpovídat tomu, co od ní očekáváte, aby se do ní vešlo pokud možno veškeré vaše oblečení. Také ona sama se musí vejít do určeného prostoru a ladit s okolním nábytkem.

Styl, barvy a moderní materiály

Aby vaše skříň byla trendy, základem jsou moderní materiály, jež dodají tomuto kusu nábytku ten správný styl. Dokonalá kombinace je dřevo, kov a sklo. Nejvíce „in“ je jednoduchý design, čisté linie a vzdušnost. Zapomínat nesmíte ani na trendy barvy, díky kterým prozáříte místnost. I když nejvíce oblíbená je klasická bílá šatní skříň.

Důležitý je vnitřní prostor a jeho rozložení       

Důležitým parametrem šatní skříně je vnitřní prostor, ten musí odpovídat vašim potřebám. Dobře vybírejte podle rozložení, abyste měli odpovídající počet šuplíků, poliček i místa na ramínka. To vše vám usnadní skladování a jednoduchý i rychlý výběr oblečení, prádla a doplňků pro každý den. Zapomínat byste neměli ani na zrcadlo, které je velmi praktické.

Použití a funkčnost

Kvalitní skříní zároveň ochraňujete své věci a prodlužujete jim životnost. S navyšujícím se objemem oblečení si často pořizujeme více kusů tohoto nábytku do našich domovů. Snadno tak roztřídíme věci podle aktuální sezóny. Praktická a funkční je šatní skříň s posuvnými dveřmi.

Kde naleznete široký výběr

Velký výběr šatních skříní z kvalitních materiálů a za příznivé ceny najdete v internetovém ochodu www.dona-shop.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist