Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Rozjeďte to jako hvězda internetu!

Baví vás internet a máte přehled, co všechno se na něm odehrává? Pak je hra Play! určena právě pro vás. Teď se teprve ukáže, jak jste kreativní a pohotoví, protože při plnění výzev budete muset pořádně zabrat. Hra má sice jednoduchá pravidla, ale velké množství variant. Při plnění jednotlivých úkolů se možná doslova zapotíte.

Kdo by se nechtěl stát nejlepším YouTuberem? Při této hře budete v podstatě trénovat, jak to udělat, abyste zaujali co možná největší počet odběratelů. Stejně jako v reálném životě budete mít někdy štěstí, jindy se k vám otočí zády. Tady budete plnit různé výzvy a tím získávat (nebo ztrácet) odběratele. Vyhraje jen ten nejlepší.

Hra je určena pro hráče od 8 let, ale největší zábavu si s ní užijete na party. Co je ve dvou trochu nuda, ve větším počtu hráčů začíná ta pravá legrace. Některé úkoly jsou totiž fakt bláznivé, jiné jsou tajné a u těch veřejných můžete potrápit spoluhráče. Co třeba říkáte na trochu šílenou výzvu: „Zkus někomu vsugerovat, že na něco zapomněl!“ Nebo: „Zkus od někoho něco vyškemrat!“ Od toho už je jen kousek k úkolu: „Dej si nohu za hlavu!“. Ano, i tak se dají získat potřební odběratelé vašich příspěvků. Z kartiček Stories se dozvíte spoustu zajímavostí ze světa internetu a budete se rozhodovat, zda jsou pravdivé či ne. Pokud odhalíte pravdu, shrábnete další příznivce.

Stejně jako třeba na Facebooku vám správce může za nevhodný příspěvek udělit ban a vy budete muset řešit znovu zprovoznění svého kanálu. To je pro vás zdržení, ale soupeři se jistě zaradují. Takových poťouchlostí Play! obsahuje docela dost a vy se budete muset pořádně snažit, abyste dokázali, že jste nejlepší. Tak si vyzkoušíte, že být opravdu dobrým YouTuberem není žádná legrace. Velkou devizou hry je nenásilná výuka dětí k internetové bezpečnosti. Některé školy již tohoto faktu využily a zařazují Play! do školní výuky.

Ještě doporučení: stáhněte si do mobilu aplikaci se čtečkou QR kódu. Rozhodně se vám při hře bude hodit. Hra Play! je unikátní obrovským množstvím variant a skutečně krkolomnými úkoly, při kterých se vážně nebudete nudit. Některé výzvy jsou tak šílené, že budete muset zapojit veškerou kreativitu, abyste je zvládli a nedopřáli body ostatním.

Hra rozvíjí představivost, učí hráče taktizovat, a hlavně být pohotoví.

www.mindok.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist