Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Prodejte svou nemovitost za nejvyšší možnou cenu s CINCINK

Každý se snaží prodat byt, dům či jinou nemovitost za co nejvyšší cenu. Za takovou, jakou skutečně má. Jenže jak ji poznat a jak zájemcům dokázat, že za tolik peněz skutečně stojí? Pomoci vám mohou odborníci.

Když se obrátíte na realitní kancelář, všechno vyřeší za vás. Jenže ne každý chce prodávat přes realitku, museli byste jí totiž platit provizi. Pokud souhlasíte, přesně pro vás je vhodný realitní portál CINCINK.

Dejte inzerát zdarma a nechte si poradit

CINCINK je realitní portál, za nímž stojí silná Komerční banka. Inzerci na něm máte úplně zdarma, za dodatečné služby si pak připlácíte. Tyto služby však rozhodně stojí za to. Jelikož portál spojuje prodejce s kupujícími, nabízí pomoc oběma stranám. Kupcům může přijít vhod například technická inspekce nemovitosti, daňový poradce či dobrá hypotéka. Na webu je přímo hypoteční kalkulačka online. A co je připraveno pro prodávající?

Základem je odhad ceny nemovitosti

Úplně prvním krokem, na nějž se rozhodně vyplatí vzít odborníka, je odhad ceny nemovitosti. Nabízet ji draze nemá smysl, nikdo ji nekoupí. Příliš nízkou částkou zase okradete sami sebe. Jaká je ta správná? Vy ji budete určovat jen těžko. Museli byste si nejdřív dohledat spoustu informací, podívat se, za kolik jsou nabízené podobné nemovitosti. Daleko více se vyplatí nechat tohle na profesionálovi.

Inzerát musí být vyšperkovaný

Víte, jak sestavit inzerát na bydlení, aby mezi tisíci ostatních zaujal? O textaci prodejního inzerátu se vám také mohou postarat profíci. Zvládnou dokonce nafocení bytu, přičemž před fotografováním ho ještě dostatečně upraví. Co si budeme povídat, vizualizace interiéru neboli homestaging je dnes naprosto běžnou službou. Odborníci byt vyšperkují tak, že na fotkách jeho hodnota vypadá hned o trochu vyšší.

Nabídku je možné obohatit o něco, co jen tak někdo nemá. Co byste řekli na 3D plánek nemovitosti?

Smlouvu by měl zpracovat právník

K dispozici jsou samozřejmě také právní služby. Právník vám nachystá prodejní smlouvu a postará se, aby vše proběhlo tak, jak má. Jistě vám doporučí také možnost úschovy peněz. Běžně to tak funguje, že kupující pošle peníze na účet prostředníka, sepíše se smlouva a následně prostředník přepošle částku prodejci. Chrání se tím obě strany.

Zkuste CINCINK i vy

CINCINK dostal svůj název podle zvuku cinkání klíčů od nového bydlení. Jde o revoluční portál v ČR. Umožňuje podat inzerát zcela zdarma a prodat nemovitost úplně bez pomoci, nebo naopak mít k dispozici takové služby, jichž by se vám dostalo pouze v realitní kanceláři. Je přitom jenom na vás, o jakou pomoc budete mít zájem. Mimochodem, CINCINK má i svou Wiki, kde najdete spoustu velmi dobrých rad. Přečtěte si například článek s argumenty, které vám pomohou prodat i bez slevy.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist