Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Přeprava nadrozměrných nákladů

Už dávno jsou pryč časy, kdy byl v přepravě nadrozměrný náklad problém. Neexistovaly skoro žádné firmy, které by se na přepravu nadměrných nákladů specializovaly, a tak jakýkoliv obří náklad dělal vrásky nejednomu člověku, který se tím vlastně většinou dostal do neřešitelné situace. Naštěstí co se technologií týče, jde svět kupředu sedmimílovými kroky. A pozadu nezůstaly ani firmy na logistickém trhu. Dokáží takřka nemožné věci, a tak i díky tomu se stala přeprava nadrozměrných nákladů jen pouhou položkou na seznamu.

Co vlastně takový velký, případně extrémně těžký náklad obnáší, jaké jsou pro něj pravidla a na koho se obrátit v případě, že budete potřebovat zrealizovat jeho přepravu, to vám prozradíme v následujících řádcích.

Co obnáší přeprava nadrozměrných nákladů

Co vlastně přeprava nadměrných nákladů je a co obnáší? Extrémně veliká, případně těžká zásilka je taková, která nemá standardní rozměry. Není možné ji dopravovat jako každou jinou, „běžnou“ logistickou zakázku. Tyto služby provádí jen společnosti s mnohaletými zkušenostmi, protože to není jen o tom něco převzít a přemístit z bodu A do bodu B. Přeprava nadrozměrných zásilek vyžaduje navíc dobré plánování, přípravy trasy, komunikaci s příslušnými úřady a policií a také dobrou součinnost celého týmu, který takový náklad a jeho přesun po všech stránkách zajišťuje. Jsou potřeba doprovodná vozidla, která okolí upozorňují na vyskytující se nebezpečí a zajišťují plynulost dopravy na trase přesunu nákladu. Dále je nutno mít k dispozici odpovídající techniku a profesionální pracovníky se zkušenostmi a zodpovědným přístupem.

Na koho se obrátit pro zajištění přepravy nadměrného nákladu

Opravdovým odborníkem na českém trhu je společnost Easy Logistics, s.r.o., která už od roku 2005 poskytuje dopravně-spediční služby. Její hlavní devizou jsou specialisté na nadrozměrnou přepravu, s níž mají mnohonásobné zkušenosti. Její odborný tým bezproblémově zrealizoval všechny přijaté zakázky. Vše umí zařídit takřka „na klíč“ – od tahačů a potřebné techniky přes doprovodná vozidla až po případné uskladnění zásilky – včetně kompletního pojištění.Více informací naleznete na www.easylogistics.eu.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist