Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Opravdu potřebujete na tričku hloupé potisky?

Možná jste si toho také někdy všimli. Když se vydáte do obchodu pro nějaké obyčejné tričko, jež by se dalo nosit ke všemu, narazíte pouze na varianty s potisky, které jsou kolikrát poněkud hloupé. Jenže ne každý chce nosit na hrudi rádoby vtipný nápis či obrázek.

Móda čistých triček se rozmáhá čím dál více, ovšem obchodní řetězce s módou to zřejmě nechápou. A když už na čistá barevná, bílá či černá trička narazíte, kolikrát bývají ještě dražší než ta s potiskem. Tak tomu je teď konec.

Trička bez potisku jsou vážně univerzálním kouskem šatníku

Obecně se tvrdí, že trička jsou univerzální kousek, který vezmete ke všemu. Je tomu skutečně tak, dají se zkombinovat s kalhotami i sukní. Tedy pokud si zvolíte dobré tričko. Například bílá trička se dají využít v ležérním i casual outfitu, navíc vám dávají možnost vyřádit se na jiných kouscích oblečení.

Mnozí lidé by vám potvrdili, že není třeba mít skříň od podlahy až ke stropu plnou oblečení. Stačí pár základních kousků, jež se spolu dají dobře kombinovat. A ano, uhodli jste, trička bez potisku se kombinují podstatně lépe. Naprostý základ tvoří bílá trička, pak už záleží na vašich oblíbených barvách.

Někteří dokážou zaujmout okolí i něčím jiným než obrandovaným oblečením

Jsou lidé, kteří si zakládají na tom, jaké značky oblečení nosí. Takovým trička bez potisku zřejmě neposlouží, protože prostě nemají přes celou hruď nápis „Karl“, „Tommy Hilfiger“ či „Nike“. Po světě ovšem chodí i ti, kteří hledají kvalitu a nemusí křičet do celého světa, co mají oblečené. Přesně těm jsou určena čistá trička. Sice nesdělí každému, okolo koho projdou, že mají tričko za tisícovku, nicméně právě tohle může být mnohdy spíš výhoda. Nenechte ostatní, aby si u vás udělali obrázek podle značky na tričku.

Čistá trička nemusí být drahá, přesto jsou kvalitní

Za značkové tričko dáte klidně 500-1000 Kč. Čistá pánská či dámská trička pořídíte i pod dvě stovky. Znamená to, že je méně kvalitní? Nikoliv. Jen neplatíte za značku.

Příkladem může být čisté oblečení z e-shopu ČistéOblečení.cz, který se snaží jít proti proudu a nabízí precizně ušité oblečení bez nápisů z kvalitních materiálů. Trička jsou skutečně kvalitní, neposouvají se jim švy, drží si tvar, můžete je tedy bez obav nosit několik let. Trika bez nápisů a potisků jsou totiž nadčasová.

Při nákupu většího množství ještě ušetříte

Pokud si v e-shopu ČistéOblečení.cz najdete tričko s označením 4+1 zadarmo, získáte jeden produkt zdarma. Cena se ještě snižuje, když si jich objednáte 10, 15, 20 kusů atd. Toho často využívají firmy, školy, zájmové kluby a jiné větší organizace. Můžete ovšem udělat i rodinný nákup, obchod má v nabídce série oblečení pro celé rodiny a páry. Sortiment je široký, co se týče barev, velikostí, ale i oblečení. Objevíte spoustu jiných kousků než jen trička.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist