Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Oblečte se stylově a moderně. Poradíme vám, jak na to

Šaty dělají člověka. Tato pravda platila a stále platit bude. Pokud právě vybíráte svůj outfit, poradíme vám, na co se při jeho výběru zaměřit. Trendy se neustále mění a je třeba být IN. Co je třeba zohlednit a na co klást důraz? Podívejte se.

Velikost a správný střih je základ

Ne každému sluší všechno. Abyste vybrali správně, musí vám oblečení dokonale padnout. Jak toho docílit? Myslete nejenom na odpovídající velikost, ale také na správný střih. Toto je první a rozhodně i nezbytný krok, bez kterého se neposunete dále.

Buďte originální

Dnes frčí originalita více než kdy jindy. Pokud bude vaše oblečení něčím výjimečné a dokáže něčím zaujmout na první pohled, je to velké plus. Nikdo nechce chodit v něčem, co zapadne a působí velmi nudně. Jak dnes mohou vypadat takové moderní pánské mikiny, se kterými nelze šlápnout vedle? Mezi možnosti, která doporučujeme zvolit, zaručeně patří design, který obsahuje:

  • Různé nápisy

  • Zajímavé vtipné potisky

  • Netradiční motivy

Myslete na kvalitu

Bez důrazu na kvalitu se dnes rozhodně neobejdete. Pamatujte si dvě věci. Pokud je oblečení kvalitním, tak vám dlouho vydrží. Bude spojeno s tím, že barva bude stále stejná i po několika letech a mnoha vypráních. Oblečení si díky kvalitě zachová i svou stálou velikost a nebude nijak vytahané. Druhou věcí je to, že kvalitní oblečení poznáte na první pohled. Vzhled látky z přírodních materiálů a s vysokou gramáží je jiný než u variant, kde se maximálně šetřilo.

Nebojte se zajímavých barev

Pokud hledáte spíše něco neutrálního, může být dobrým řešením šedivá nebo černá, což je také barva, která nadchne i svou praktičností. Jestliže hledáte outfit, u kterého si můžete být jisti i tím že bude moderní, rozhodně se nebojte zajímavých barev. Co je dnes hitem? Zkuste modrou, nebo třeba zelenou. Jít však lze ještě dále, třeba do různých pastelových odstínů.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist