Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Nový provider Libli patří do Rusňákovy investiční skupiny DRFG

Investiční skupina brněnského investora Davida Rusňáka má ve svém portfoliu novou značku. Jmenuje se Libli a přišla na svět v první den Nového roku, kdy oficiálně zanikly lokální firmy, které dříve byly sdružené pod značkou Suntel Net. Na Moravě se tak objevil druhý nejsilnější provider, jehož název vznikl spojením počátečních slabik slov - LIdskost a BLÍzkost.

Telekomunikace patří k hlavním pilířům Rusňákovy DRFG

Investiční skupina DRFG se tedy nezabývá pouze nemovitostmi a financemi. Třetím pilířem její činnosti jsou právě telekomunikace. Klientům to dává možnost rozložit riziko investic do dluhopisů diverzifikovaných napříč skupinou, mohou investovat také do nákupů komerčních nemovitostí nebo do budování telekomunikačních sítí.

Možné jsou ale investice také do podílových fondů. Značka investičních fondů CZECH FUND totiž také spadá pod Rusňákovu investiční skupinu DRFG. Ve fondu jsou umístěny nákupní zóny napříč Českou republikou s prémiovými nájemci, a díky tomu fond nabízí klientům dlouhodobé stabilní zhodnocení, které se pohybuje v rozmezí 4–5 %. Navíc do fondu může investovat prakticky každý, nejnižší částka, kterou je možné investovat, je pět set korun.

LIbli chce zdvojnásobit počet klientů

Rusňákova telekomunikační firma Libli má aktuálně kolem sto tisíc zákazníků, už do konce roku 2019 by jich ale chtěla mít dvojnásobný počet. Na trhu se být někde uprostřed, nechce fungovat ani jako malý provider bez prostředků na inovace, který nemůže svým zákazníkům poskytnout nejlepší služby, ale ani jako nadnárodní firma, která sídlí mimo Českou republiku. Na rozdíl od konkurence nabízí Libli osobní přístup a nadšení místních poskytovatelů internetového připojení.

Společnost chce být v regionu kde působí nejoblíbenější značkou, a jak je z různých recenzí a diskusí na internetu patrné, zákazníci si tohoto přístupu váží. A rozhodně to není na úkor kvality, kromě servisu s lidským přístupem, společnost zákazníkům poskytuje i ty nejkvalitnější a nejmodernější telekomunikační služby.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist