Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Nové trendy v dámských účesech

Trendy v oblasti účesů se mění tak rychle jako samotné oblečení. Pokud chcete být opravdu „in“, je potřeba sledovat aktuální módní barvy a linie v oblékání i v hair stylingu. Vždyť každý z nás – a zejména každá z nás – se chce zalíbit svému okolí, a není lepšího způsobu, jak oslnit, než svým novým účesem, který na rozdíl od kousků ze svého šatníku nikdy neodkládáte.

Objevte s námi letošní účesy, které podtrhnou váš osobitý styl a šarm a dodají vašemu vzhledu spoustu svěží energie. Inspirovali jsme se u předních světových jmen, abychom vám naservírovali ty nejlepší úpravy vlasů, širokou škálu střihů a barev pro rok 2017. Proto hned jak dočtete naše tipy, neváhejte navštívit své dámské kadeřnictví a požádejte je tam, aby vám vytvořili právě to, co si z nových trendů vyberete.

Barvy letošního roku 2017

Co se barev týče, dominují pastelové odstíny vlasů. Jsou doslova největším hitem a bourají všechny ty klasické a příslovečné „zajeté koleje“. Pro jaro a léto jsou ideální zejména modrá a růžová, či případná jejich kombinace, možnosti melírů a pramínků. Nadcházejícímu podzimu budou vévodit barvy červená a fialová. Není potřeba se jich bát, rozhodně s nimi nešlápnete vedle.

Střihy a úpravy vlasů

Střihům letošního roku u polodlouhých a krátkých vlasů dominují mikáda. U delších vlasů je to pak postupný sestřih, částečně vyholená hlava, zvýrazněné pěšinky a různé extravagantní prvky. Co se účesů týče, jsou tu dva hlavní proudy. Ten první vyznává uhlazenost vlasů v kombinaci s mokrým vzhledem. U druhého se klade důraz na objem. Od různých kudrnatých účesů přes drdoly až po vyčesané culíky. Velkým hitem v zahraničí jsou i rozcuchané účesy, které otevírají pomyslné dveře vaší extrémní fantazii.

Kdybychom to měli aspoň trochu shrnout, střihům a účesům vévodí nepravidelnost, ostré střihy, ale také výjimečnosti v kombinacích pastelových barev, které oživují všední stereotyp.

Proto neváhejte, a oslovte například kadeřnický salón Praha, kde se o vás rádi postarají a vykouzlí na vaší hlavě ten nejmódnější a nejprestižnější styl letošního roku. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist