Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Nové modely Renault a Dacia vám budou rozhodně slušet

V současnosti se k nákupu automobilu přistupuje úplně jinak, než tomu bylo ještě donedávna. Stejně jako chceme mít veškeré věci, oblečení i šperky, hezky sladěny s naší image, to samé platí i o vozu. Už dávno se nerozhodujeme prioritně podle spotřeby, rozměru kufru nebo objemu motoru. Do výběru aut se hodně promítají emoce, celkový pocit z designu a charakteristického „jazyka“ daného modelu. S vizáží vozu musíme být v harmonii, aby to pro nás nebyl jen obyčejný dopravní prostředek. Toho si je za poslední roky moc dobře vědoma i značka Renault, která do nejnovějších modelů vkládá ryzí emoce, jež jsou charakteristickým znakem této automobilky.

Design plný emocí u všech nových modelů

Přesvědčit se o tom můžete na nových modelech, například u Renaultu Koleos, Kadjar či Clio. Zapomínat nesmíme ani na sesterskou značku Dacia, která doslova exceluje s novým modelem Dacia Duster. Pojďme se podívat blíže na dva modely, které jsou typicky ženské a rozhodně by se vyjímaly k našemu každodennímu outfitu.

Renault Clio

Prvním vozem je nový Renault Clio, má ideální rozměry pro městský provoz. Uhranul nás jeho výrazný a sofistikovaný design, jemuž vévodí velké logo automobilky na přední masce. Jeho štíhlé linie se vinou až ke sportovnější zádi vozu. Velmi příjemný a moderní je také interiér, který nabízí nespočet nových palubních technologií, jež nám ulehčí život za volantem. V nabídce je mnoho variant, takže si každá z nás určitě vybere.

Renault Kadjar

Druhým vozem je Renault Kadjar. Je tím pravým, chcete-li něco většího, než byl předchozí model Clio. I přes svoji velikost si uchoval emotivní a inspirativní design, ve kterém dominuje agresivní maska s mohutnými zadními blatníky. Moderní a elegantní interiér nabízí celou řadu komfortních nových technologií. Za volantem se budete cítit velmi bezpečně a každodenní ježdění se stane radostí.

Kde si můžete vozy prohlédnout a vyzkoušet

Chcete-li si nové modely vyzkoušet „na vlastní kůži“, pak navštivte přímo prodejce Renault Retail Group CZ. Rádi se o vás postarají a nabídnou ta nejlepší řešení. Pro kontakt a inspiraci se můžete podívat na www.rpz.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist