Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Nejlepší místo na rande je v kině

Letošní Valentýn je za dveřmi! Stejně jako každý rok, přemýšlí spousta zamilovaných, jak si nejlépe tento svátek užít. Romantické rande v přítmí kina je jistě tou správnou volbou! Multiplexy Cinema City si ale navíc pro všechny zaláskované připravily příjemné překvapení. Čeká tu na ně totiž originální VALENTÝNSKÝ FOTOKOUTEK, ve kterém mohou zvěčnit svůj NEJ den, pochlubit se přátelům či rodině a navíc soutěžit o poukazy na dovolenou.

V každém multikině Cinema City zamilovaný pár najde speciální Valentýnský fotokoutek, ve kterém bude mít možnost se vyfotit. K dispozici bude připravena foto stěna se třemi typy romantického pozadí, různé rekvizity a stojan s tabletem, ve kterém je nainstalována aplikace, pomocí které se mohou páry vyfotit. Fotografie se poté automaticky nahraje na facebookový profil Cinema City ČR.

Svoje selfie najde dvojice v albu, které je pojmenováno dle kina, kde fotku pořídili. Nyní už se musí pár jen označit a sdílet příspěvek na svém osobním timeline. A právě v tuto chvíli začíná boj „o palce“. Zamilované páry, které dostanou na svém příspěvku nejvíce „lajků“ vyhrávají jeden ze slevových poukazů na dovolenou. Soutěž probíhá od 7. – 14. února 2017.

Milenci si mohou vybrat z široké nabídky aktuálně hraných novinek, jako například: Padesát odstínů temnoty, Jackie, Kruhy, Miluji tě modře, Místo u moře a mnoho dalších. Více informací o tom, jak zažít NEJ rande a zároveň získat valentýnskou výhru, naleznete na www.cinemacity.cz/valentyn.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist