Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Nechte se hýčkat v hotelu Gewandhaus v Drážďanech!

Našli jsme pro Vás naprostou senzaci. Výlety milujeme všichni a proto rádi jezdíme i za hranice. Skvělé jídlo, nákupy a památky si člověk nejlépe vychutná, když nikam nespěchá. Drážďany jsou lákadlem samy o sobě. Ale proč nepovýšit náš prožitek o level výš?

Vyzkoušeli jsme Gewandhaus v Drážďanech! Kompletně renovovaný hotel s novým interiérem v duchu moderního baroka nabízí možnost ubytování dokonce i s domácími mazlíčky. Od hotelu dojdete za 10 minut pěšky do centra Drážďan, kde najdete kostel Frauenkirche a další památky.

Gewandhaus Hotel Dresden poskytuje ubytování v pokojích s moderním barokním interiérem a individuálně nastavitelnou klimatizací. Ve všech je koupelna zdobená italským mramorem, v mnoha z nich je také masážní vana. Zdarma jsou pro vás na místě ke stažení připravené časopisy.

Hotelová restaurace [m]eatery s barem se specializuje na přípravu hovězího ve sladkokyselé omáčce. V kavárně Kuchen Atelier si vyberete z nabídky kávy, čajů a domácích moučníků.

Do centra se dostanete pěšky nebo tramvají. Gewandhaus Hotel Dresden stojí jen 2 minuty chůze od tramvajové zastávky Pirnaischer Platz. K Semperově opeře odtud dojedete za 5 minut tramvají číslo 4.

Altstadt je skvělou volbou pro hosty, které zajímá: kostely, muzea, historie, nákupy a odpočinek. Udělejte si konečně na sebe čas.

www.gewandhaus-hotel.de

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist