Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Najít ideální brigádu nebo brigádníka nikdy nebylo snazší!

Nechceme teď mluvit o aktuální situaci na pracovním trhu, i když i ta velmi nahrává do karet zájemcům o brigády. Chceme se zmínit o jednom českém online systému, jenž pomáhá spojovat brigádníky s firmami, které mají o jejich práci zájem. Šetří tak spoustu času oběma stranám.

Existuje hromada portálů, na kterých najdete nespočet pracovních nabídek. Ovšem dost často se na různých webech opakují ty stejné nabídky, navíc si je nejdřív musíte vyfiltrovat, abyste se zbavili desítek takových, které nemají se slušnou prací vůbec nic společného. Systém, jenž by spojoval přímo brigádníky s firmami, tu doposud nebyl. Nyní ho najdete na adrese IdeálníBrigáda.cz.

Hledání práce nikdy nebylo snadné. A pátrání po zaměstnancích také ne

Největší úspěch mají obvykle ty nápady, které vzniknou z vlastní potřeby. A přesně tak se zrodil portál IdeálníBrigáda.cz. Stojí za ním tým lidí, již pracovali jako personalisté v jedné výrobní společnosti. Často měli za úkol sehnat rychle, ze dne na den, brigádníky, když bylo třeba splnit normy nebo někdo z týmu onemocněl. Toto úsilí jim pokaždé zabralo neúměrné množství času. Museli obvolávat všechny zájemce o brigádu, ale samozřejmě zjistili, že někteří tak narychlo nemohou, další už si sehnali jinou práci. Byl to prostě boj.

Ani zájemci o brigádu na tom často nebývají jinak. Ozývají se na spoustu inzerátů, ke každému musí extra upravit životopis nebo napsat motivační dopis. Pak netrpělivě čekají, zda se někdo ozve, absolvují kolo pohovorů. A to mluvíme o tom lepším případě, když se jim vůbec ozvou. Někdy prostě jen promrhají hodiny času zcela zbytečně. Tomuhle už je ale konec.

Zaregistrujte se, najděte práci či brigádníka a nezapomeňte na hodnocení

IdeálníBrigáda.cz proto přichází s úplně jednoduchým, zato promyšlený konceptem. Firmy i brigádníci si na webu vytvoří svůj profil, pak si mohou vyhledávat pracovníky či práci. V kontaktu jsou spolu přes tuto aplikaci, nemusí si tedy vyměňovat telefonní čísla nebo e-maily.

Přesněji řečeno firma vytvoří inzerát s nabídkou a čeká, kolik brigádníků se jí ozve. Z nich má ale potom možnost vybírat. Podle čeho? Jednak podle informací, které o sobě daný brigádník uvádí, jednak také dle referencí. Po každé úspěšně vykonané brigádě totiž přichází na řadu hodnocení. Firma ohodnotí brigádníka a brigádník zase ji, aby i všichni ostatní věděli, s kým mají tu čest.

Celý systém financují firmy, brigádníci nic neplatí

Kdo by byl ochotný platit za možnost najít si práci? Nejspíš málokdo. Kromě toho platforma je určená zejména pro studenty, důchodce, maminky na mateřské dovolené a všechny další, kteří si chtějí přivydělat formou dlouhodobé i jednorázové brigády. Takoví lidé si určitě nezaslouží, aby po nich někdo chtěl peníze za hledání práce.

Z toho důvodu přistoupili tvůrci k modelu, kdy má brigádník všechno zdarma. Zaměstnavatel hledající pracovní sílu pak platí. Jedná se však o částky v řádech desítek korun. Platí se za rozeslání poptávky, přijetí pracovníka a každý den trvání brigády. Částky ovšem nejsou vysoké a za ten ušetřený čas jistě stojí.

Co konkrétně tedy systém přináší?

Brigádníky potěší:

  • Šance najít si perfektní práci v blízkosti domova, s odpovídajícím platem a ve vybraném oboru. Podle toho všeho lze v aplikaci filtrovat nabídky.
  • Úspora času, který byste věnovali psaní mnoha motivačních dopisů a navštěvování pohovorů.
  • Snadná komunikace. Nemusíte se bát, že budou telefonovat v nevhodnou chvíli, domlouváte se přes aplikaci.
  • Jistota solidní firmy. Než se k něčemu uvážete, přečtete si recenze ostatních brigádníků.

Firmy budou rády za:

  • Obrovskou rychlost, díky níž můžete sehnat brigádníky třeba už na zítřejší směnu.
  • Úsporu času, který byste jinak věnovali telefonování zájemcům a pohovorům.
  • Přehlednou databázi všech brigádníků, třeba i těch, co se už osvědčili a rádi byste je oslovili znovu.
  • Velmi rychlé oslovení velkého počtu lidí. Ozývat se začnou kolikrát už do pár minut.

Zní to zajímavě? Tak se rovnou zaregistrujte na IdeálníBrigáda.cz.

Určitě tam najdete práci ještě na letošní léto!

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist