Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Nadrozměrná přeprava aneb jak se převáží těžké stroje

Jak se přepravují obyčejné zásilky nebo balíky, to si asi dovedeme představit úplně všichni. Není to v dnešní době nic zvláštního ani výjimečného. Čím dál více totiž nakupujeme v internetových obchodech, a tak s tím přicházíme do styku velmi často. Na druhou stranu ale existuje přeprava nadrozměrných zásilek, která rozhodně není obyčejná, a nesetkáváme se s ní každý den. Sem patří transport obřích kontejnerů, výrobních strojů a rozměrných dopravních prostředků. Přeprava těchto i desítky tun vážících kolosů má určitá specifika a nedovede ji zrealizovat jen tak někdo na potkání.

Základem je odbornost, schopní řidiči a dokonalé plánování

Právě pro svoji náročnost a určitá svá specifika není nadrozměrná přeprava jednoduchou záležitostí. Trasa zásilky se musí dopředu a velmi dopodrobna naplánovat. Překážkou mohou být totiž i jednotlivé úseky na cestě k cíli. Od nízkých mostů a úzkých cest až po místa, kde by se pomalou rychlostí zbytečně blokovala doprava. Dalším důležitým aspektem nadrozměrné dopravy jsou zruční řidiči, kteří musí mít určitou odbornost a dostatečnou praxi. Dokonale zvládnout vůz i s těžkým a rozměrným nákladem a dokázat dobře předvídat složitější situace v provozu.

Vybírejte profesionály s kvalitní technikou

Nadměrnou přepravu svěřte do rukou pouze odborníkům s praxí, dobrými referencemi a kvalitní technikou. Přesně takovou společností je Easy Logistics, za níž stojí profesionální plánovači tras, zkušení řidiči a také kvalitní a rozsáhlý vozový park, v němž dominují hlavně tahači Volvo s portálovými návěsy Schwarzmüller, Broshius a Faymonville. S touto firmou je přeprava nákladů úplná hračka. A to nejen po České republice, ale zvládají i nadměrné zásilky do zahraničí.

Easy Logistic působí na našem trhu už od roku 2015 a za tu dobu mají za sebou nespočet šťastně a kvalitně přepravených zásilek. Na jejich reference se můžete podívat na adrese www.easylogistics.eu.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist