Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Nabídka nových a ojetých vozů Škoda

Domácí automobilka Škoda je čím dál úspěšnější, a není to jen v počtu prodaných vozů. S každým dalším vyprodukovaným modelem se designem, kvalitou a precizním zpracováním posouvá do čím dál pevnější pozice mezi prestižními značkami na českém trhu. Nejinak je tomu i u jejích dvou nových SUV modelů Škoda Kodiaq a Škoda Karoq, které považujeme za vrcholný počin tohoto automobilového výrobce.

Pokud ale nejste příznivci aktuálního fenoménu větších aut, nemusíte vůbec zoufat, protože značka Škoda má ve svém portfoliu stálice u všech automobilových tříd. Mezi ně rozhodně můžeme zařadit modely Škoda Fabia a Rapid. Tyto modely si oblíbily hlavně ženy. Jak pro nízké provozní náklady, tak i pro sympatickou pořizovací cenu těchto vozů. Tím, že jsou to auta již několikáté generace, snoubí se zde bohatá nabídka motorizace i výbavy ve vybroušeném designovém jazyku značky Škoda.

Škoda Fabia

Nová Škoda Fabia je doslova nepřehlédnutelná. Nabízí se příjemný a svěží design vozu, který jde ruku v ruce s výbornými jízdními vlastnostmi a smart technologiemi, jež zpříjemní každodenní používání automobilu. Ve výbavě vozu dostanete řadu užitečných funkcí pro ještě větší bezpečnost. Vybírat můžete ze široké nabídky individuálních úprav doslova na míru vašim představám.

Škoda Rapid

Nová Škoda Rapid je tu i pro náročnější řidiče. Pohodlné řízení s dobře vyladěným motorem se postará o příjemnou cestu i na dlouhých trasách. Vše v kombinaci chytrých řešení a s řadou bezpečnostních prvků pro bezproblémový provoz. Nový Rapid je spolehlivý partner za velmi příznivou cenu. O jeho kvalitách se můžete přesvědčit u autorizovaných prodejců.

Bohatá nabídka prověřených ojetých vozů

Značka Škoda, to ovšem nejsou nutně jen nové vozy. Opravdu bohatý výběr naleznete také v široké nabídce prověřených ojetých vozů. Jsou to modely, které díky dobré kvalitě netratí takřka na své hodnotě. Ojeté vozy Škoda se řadí na přední příčky v hodnocení zánovních automobilů.

Kam pro nový a ojetý vůz Škoda

Jedním z autorizovaných prodejců této české automobilky je společnost Auto Podbabská. Na trhu je více jak 40 let a za tu dobu má mnoho spokojených zákazníků. Autosalon naleznete na adrese Pod Paťankou 217/1, Praha 6.

Více informací a nabídku aktuálních vozů najdete i na www.autopodbaba.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist