Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Madame Tussauds | nové tváře

Světoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussauds představuje na své speciální výstavě v Praze nové slavné tváře. Obnovená instalace Madame Tussauds v Praze zůstane otevřena pro veřejnost minimálně do konce října letošního roku.

Návštěvníci budou mít možnost se osobně setkat tváří v tvář s oblíbeným akčním hrdinou Willem Smithem, populárním zpěvákem Justinem Bieberem, oslňující Heidi Klum, hvězdami upírské ságy Stmívání Taylorem Lautnerem a Robertem Pattinsonem a oceňovaným hercem a komikem Jimem Carreym. Figuríny doplní své neméně slavné kolegy Lady Gaga a Bruce Willise, jež patří mezi stálice výstavy.

„Jsem velmi rád, že jsme do Prahy mohli přivézt nové tváře a obměnit tak naši speciální výstavu,“ řekl Ulf Tiedemann, marketingový manažer Madame Tussauds. „Naše pražská expozice zaznamenala od svého zahájení v dubnu loňského roku velký úspěch, který vnímáme jako skvělou příležitost představit návštěvníkům Prahy nové celebrity. “

Více než 200 let zkušeností ve výrobě voskových figurín největších světových osobností představuje pro Madame Tussauds dědictví, které nemá konkurenci. Madame Tussauds má v současnosti kromě dočasné pražské expozice 18 stálých atrakcí po celém světě. Nejnovější pobočka Madame Tussauds bude otevřena v květnu 2015 v Orlandu.

Umělecké postupy používané k výrobě co nejrealističtějších postav zahrnují stovky neuvěřitelně detailních měření s cílem zajistit dokonalou přesnost. Výroba jedné figuríny stojí kolem 150 tisíc liber a může trvat až čtyři měsíce.

„Naším cílem je poskytnout fanouškům při každé jejich návštěvě reálný a neopakovatelný zážitek,“ doplnil Ulf Tiedemann. „Chceme, aby lidé měli opravdu pocit, že se osobně setkávají se svými idoly, že se na ně jen nedívají. Na žádné z našich výstav nejsou provazy ani jiné bariéry – naopak doporučujeme fanouškům být figurínám co neblíže, komunikovat s nimi a především se bavit.“

Vstup na tuto speciální výstavu je součástí prohlídky Muzea voskových figurín Praha v Celetné ulici č. 6 a činí 160 Kč pro dospělého a 100 Kč pro děti.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist