Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Luxusní bydlení na Žižkově: na nové majitele čeká posledních 58 bytů!

Pokud hledáte bydlení v hlavním městě a dosud jste neměli štěstí, může být druhá etapa výstavby bytů na pražském Žižkově právě pro vás. Tento projekt nabízí 241 nových bytů, z nichž posledních 58 ještě čeká na své nové majitele. Pokud máte vysoké nároky na architekturu, dostupnost služeb a dobré spojení s centrem města, tento projekt je ideální volbou.

Byty všech velikostí v nových výškových domech

Na Vackově se nacházejí byty o velikostech od 1+kk až po 5+kk, rozdělené do čtyř výškových domů. Tento projekt navazuje na úspěšnou výstavbu z předchozích let, která probíhala podél ulice Malešická, poblíž parku Židovské pece v Praze 3. K již dokončeným pěti bytovým domům se nyní přidají další čtyři, čímž se uzavře komplexní rezidenční projekt, který nemá v Praze obdoby.

Žižkov: z dělnické kolonie do luxusní čtvrti

Byty Na Vackově představují moderní a luxusní bydlení na Žižkově. Dřívější dělnická kolonie se proměnila v atraktivní lokalitu s osobitým kouzlem. Žižkov dnes patří mezi nejžádanější adresy v Praze díky bohaté nabídce obchodů, kaváren, restaurací, barů, ale také kulturních zařízení jako jsou divadla, kina a galerie. Nechybí ani sportovní centra, tělocvičny, školy, školky a lékařské ordinace. Vackov nabízí vše, co můžete od života v metropoli očekávat.

 

Luxusní bydlení na Žižkově: na nové majitele čeká posledních 58 bytů!

 

Výborná dopravní dostupnost a blízkost parků

Žižkov má výborné dopravní spojení s centrem města, což z něj činí ideální místo k životu pro mladé i starší obyvatele. Velkou předností této lokality je blízkost tří rozsáhlých parků. Nejbližší a největší z nich, lesopark Židovské pece, se nachází přímo za okny bytových domů. Na dosah je také známý park Parukářka a Malešický park, který díky své rozmanitosti cest a pěšinek vybízí k procházkám a joggingu.

Domov, kde můžete strávit celý život

Byty Na Vackově jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky moderního bydlení. Jejich exteriér i interiér jsou řešeny s důrazem na minimalistický a elegantní design, vysokou kvalitu a maximální funkčnost. Tyto byty jsou předurčeny k tomu, aby se staly domovem na celý život, poskytujícím komfort a moderní vybavení pro každodenní život.

 

Luxusní bydlení na Žižkově: na nové majitele čeká posledních 58 bytů!

 

Závěrem lze říci, že pokud hledáte nový domov v metropoli, který splňuje vysoké nároky na bydlení, Byty Na Vackově na pražském Žižkově by mohly být přesně tím, co hledáte. Neváhejte a zjistěte si více o této jedinečné nabídce, než bude všech 58 zbývajících bytů obsazeno.

 

 

Zdroj foto: Navackove.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist