Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Kompletní servis od CreoComu

Zakládáme si na tom, že služby společnosti CreoCom jsou komplexní. Naše práce nezačíná objednávkou a nekončí hotovým výrobkem. Cesta ke spokojenému zákazníkovi, kterou musíme urazit, je mnohem delší a samotná výroba je jen její nejviditelnější částí. Reklamní USB flash disk se buď může stát pouhou extra položkou, na kterou v rozpočtu náhodou zbyly finance, nebo z něj za pomoci našich profesionálů vznikne efektivní marketingový nástroj. A jakou podporu při propagaci vaší značky od nás můžete očekávat?

Před samotnou výrobou

Ještě než se pustíme do výroby, je nezbytné ujasnit si několik věcí. Kromě jména nebo loga společnosti, které by nikdy neměly chybět, je dobré zamyslet se také nad barvou, tvarem a materiálem. Vše vám rádi vysvětlíme, nabídne ty nejvhodnější alternativy a pomůžeme s výběrem. Pro lepší představu si dokonce můžete domluvit schůzku s naším obchodním zástupcem či navštívit přímo jednu z našich poboček a flash disky z různých materiálů si zde doslova “osahat”.

Nápad nade vše

Rozhodli jste se pro vlastní unikátní design? Výborně! Cesta k němu bude sice o něco delší, ale pozornost, kterou takový flash disk vzbudí u každého obdarovaného, za to bezesporu stojí. Hlavní ingrediencí je v tomto případě “nápad”, svatý grál všech reklamních agentur. Odliší vás od konkurence a zajistí originální prezentaci firmy, ať již podnikáte v čemkoli. Možná již přesně víte, jak by měl flash disk splňující tato kritéria vypadat, možná stále tápete. I tehdy jsem zde s pomocnou ruku.

Od návrhu k realizaci

Design reklamního flash disku na míru se zákazníkem pečlivě zkonzultujeme a na základě jeho představy vytvoříme návrh. Vodítkem může být logo, nákres, fotografie vašeho výrobku nebo alespoň detailní popis toho, co vaše společnost nabízí. Čím více podrobností získáme, tím lepší výsledek můžete očekávat. Obratem od nás obdržíte vizuální podobu budoucího paměťového zařízení. Po odsouhlasení si upřesníme barevné možnosti a doladíme všechny detaily. V případě, že návrh nesplňuje vaše očekávání, pokusíme se přijít s alternativou. Celý proces je poměrně rychlý a na kurýra se zásilkou nových flash disků se můžete těšit již za 7 - 10 pracovních dnů od zaslání do výroby.  

Zákaznický servis

Rozumíme časové vytíženosti svých zákazníků, a proto je komunikace s námi velmi snadná. Pro rychlou pomoc a obecné dotazy je k dispozici online chat na našich webových stránkách. Odbornější požadavky lze prodiskutovat s jednotlivými specialisty telefonicky a kdo by se chtěl nechat inspirovat a prohlédnout si desítky originálních USB flash disků osobně, najde v kontaktech i adresu dvou poboček společnosti CreoCom. Pokud jste profesionálové v reklamně, sledujete současné trendy a zajímají vás aktuální informace, neváhejte a spojte se s námi na Facebooku!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist