Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Karlovy Vary se na jeden večer zahalily do červené

Hned druhý den po zahájení 53. ročníku karlovarského festivalu se konala velkolepá MALL.cz Party jednoho z hlavních partnerů festivalu. Na tento večer byl povinností dresscode s prvky červené, respektive „Touch of red“, a proto se celý večer nesl ve znamení této barvy. Úvodního večírku s představením nově vznikající internetové televize se zúčastnily osobnosti z řad českých i zahraničních celebrit, ale také polici a vlivní podnikatelé. V doprovodu své přítelkyně dokonce dorazil oscarový herec Tim Robbins, hlavní hvězda letošního festivalu nebo nedávno jmenovaný ministr kultury Antonín Staněk. 

Filmové Karlovy Vary zažily v sobotu obří party plnou hvězd nejen z řad známých tváří, ale také osobností z řad politiků, sportovců a byznysmenů. Kromě členů skupiny Mall Group nechyběli mezi příchozími například modelka Andrea Verešová s manželem Danielem Volopichem, Jiří Bartoška v doprovodu své dcery Kateřiny, velvyslankyně České republiky na Slovensku, paní Livia Klausová, politik Jaroslav Faltýnek či hokejista Jiří Šlégr v doprovodu své manželky. 

Mall pro mě vždy měl mnohem větší potenciál než jen e-shop. Představením první tvorby naší vlastní televize MALL.TV tento potenciál dostává konkrétní obrysy. Navíc uvedení během tak sledované akce jako je karlovarský festival tomu dává prestiž,“ujal se slova na začátku programu ředitel skupiny Mall Group, Jakub Havrlant a předal slovo Jiřímu Bartoškovi.

Musím říct, že jsme v březnu zažili takové malé zemětřesení, které se nám naštěstí podařilo přežít. Díky tomu vás taky nyní mohu na třiapadesátém ročníku mezinárodního festivalu přivítat a hlavně poděkovat Mall.cz, který se stal hlavním partnerem festivalu,“komentoval prezident festivalu, Jiří Bartoška. Na závěr vyzval všechny přítomné, aby si celý filmový týden pořádně užili. 

MALL.cz Party to ale vše teprve začíná, po celou dobu festivalu je v MALL.cz Parku ve Smetanových sadech připraven bohatý doprovodný program pro širokou veřejnost.  

 

Podrobnější informace naleznete: https://festival.mall.cz/

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist