Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Kam ukládat své věci? Poradíme vám

Také se vám zdá, že úložných prostorů máte stále méně? Pokud ano, je třeba udělat si ve svých věcech pořádek a vyhodit to, co již nepotřebujete. S tím souvisí i otázka, kam nejlépe ukládat své věci. Podívejte se s námi na hlavní tipy.

Skříně jsou základem

Najdete je ve většině domácností a i v té vaší by rozhodně neměli chybět. Proč? Jelikož jsou osvědčeným úložným prostorem na věci, které každodenní používáte a které chcete mít po ruce. Jaké šatní skříně jsou dnes trendy? Rozhodně ty vestavěné. Ty mají hned několik pozitiv, které jsou důvodem, proč byste si je měli třeba na chodbu, nebo do své šatny také pořídit. Když se podíváme na přednosti, jsou to tyto:

  • Možnost plného využití volného prostoru
  • Individuální vnitřní uspořádání
  • Skvělý vzhled

Kupujte nábytek s úložným prostorem

Jsou to třeba gauče, které se dají odklopit a rázem nabídnou i pár metrů krychlových volného úložného prostoru. To stejné mohou nabídnout třeba i postele. Právě takové do své domácnosti kupte. Získáte tak dostatek další plochy. Hlavně potom na věci, které sice nepoužíváte každý den, ale jednou za čas je potřebujete a tak je máte stále ve svém bytě a stále poměrně snadno přístupné.

Máte sklep? Využijte ho!

Třetí osvědčenou možností je rozhodně sklep. Pokud ho máte, nebojte se ho využít a ukládejte do něho své věci. Ideální je nakoupit regály, nebo navrtat různé police, které vám pomohou s jednoduchým uspořádáním. A jaké věci patří právě do sklepa? Hlavně takové, které zase až tak často nepoužíváte. Příkladem je třeba sezonní oblečení, vaše kufry na dovolenou, a řada dalších věcí, které se vyndávají maximálně několikrát do roka. Jediné, na co je třeba dát nutné u sklepa pozor, je kvalita uložení vašich věcí. Obvykle je sklep místem, kde je nejenom zima, ale kde se často může držet také vlhkost. Igelitové a pevně zavřené pytle jsou tedy základem.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist