Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Jak vybrat správnou samolepku do dětského pokoje?

Jsou stěny v pokoji vašeho dítěte prázdné a nudné? Pokud ano, je na čase je zajímavě ozvláštnit. A čím? Jsou to samolepky, které se v posledních letech stávají skutečným hitem. I vy byste se na ně měli zaměřit. A podle čeho vybrat tu pravou? Poradíme vám. Nejprve začneme samotným motivem. Velkým lákadlem posledních let jsou samolepky na zeď s nápisy, které mohou být opravdu různorodé, od různých vtipných, po motivační slova. Stejně tak jsou hitem ale i zvířátka, příroda, nebo také postavy. Jaké dominují? Jde především o:

  • Princezny
  • Hokejisty
  • Fotbalisty

Vybírejte také podle velikosti

Druhé kritérium výběru by mělo být rozhodně spojeno také s velikostí požadované samolepky. Zde jasně záleží na tom, kam ji chcete umístit. Pokud máte v plánu vyplnit pomocí samolepky celou prázdnou stěnu, je více než jasné, že dětské samolepky na zeď do bytu mohou svými rozměry přesahovat i stovky centimetrů. Pokud se vám však jenom zdá, že je jedno místo v pokoji prázdné, mohou přijít vhod samolepky o rozměrech několika desítek cm. Hitem mohou být takové, které jsou rozděleny na desítky jednotlivých prvků a sami, podle svého uvážení následně zvolíte jejich počet. Může jich být pár jednotlivých, stejně jako desítky.

Jak je to s cenou?

Ano, i ta by vás měla zajímat. Když se na současný sortiment podíváme, tak samozřejmě platí, že čím dražší, tím kvalitnější. Proto je vhodné udělat odpovídající kompromis. Ideální je také nakupovat na internetu. Právě tam patří ceny k nejnižším. A kolik takové samolepky, nebo i levné dětské fototapety na zeď mohou stát? I u těch hojně poptávaných nejsou ceny nijak zvlášť vysoké, jelikož není problémem takovou samolepku získat třeba už za pár stokorun. A radosti a parády nadělají, jako za pár tisícovek. Roli v tomto přirozeně hraje také obchod, ve kterém se rozhodnete tento sortiment nakoupit.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist