Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Jak vybrat kvalitní párty stan?

Máte v plánu pořádat zahradní párty a obáváte se, zda vám vyjde počasí? V takovém případě neriskujte a vytvořte kvalitní zázemí. Naším tipem je parádní party stan. A jak ten pravý vybrat? Podívejte se na to společně s námi. Provedeme vás jednotlivými možnostmi, které existují.

Typ konstrukce

To první, na co byste se měli při výběru rozhodně zaměřit, je typ konstrukce. Dnes existuje jak klasické řešení, tak i varianta, která je označovaná jako nůžkový altán. První možnost je lehčí a o něco levnější. Zdaleka však nedosahuje kvalit té druhé, kterou proto doporučujeme mnohem více. Když bychom se měli konkrétně podívat na několik hlavních klíčových výhod, rozhodně sem patří tyto:

  • Pevnější a robustní konstrukce
  • Snadná stavba altánu
  • Rychlé složení altánu

Zvolte správnou velikost

Dnes je tento sortiment natolik oblíbený, že existují i bohaté nabídky různých velikostí. Když budeme konkrétní, tak mezi naprosto běžný standard patří altán o velikosti 3 x 3 metry. Ten se hodí pro klasickou rodinnou sešlost. Pokud však plánujete větší společnost, rozhodně nezapomínejte na to, že můžete zvolit třeba i řešení o rozměrech 3 x 9, popřípadě i 3 x 6 metrů. I ty patří na našem trhu mezi něco naprosto běžného, co si lze třeba i online objednat.

Co by měl takový altán nabídnout?

Primárně by to měla být kvalitní látka, která díky dobré impregnaci zajistí to, že budete snadno schováni před deštěm. Dále byste měli hledět i na to, abyste byli schováni také před větrem. Jak na to? V takovém případě doporučujeme koupit takový párty stan, jeho součástí budou i bočnice. Tedy stěny, které snadno umístíte na konstrukci a které tak budou velmi dobře bránit tomu, aby vás obtěžoval slabší a silnější vítr. Pokud už altán máte, ale bez nich, rozhodně není problém si je dokoupit ve formě příslušenství. Nabízí je celkem široká škála různorodých výrobců.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist