Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Jak vybrat firmu pro úklid firemních prostor

Poctivě uklizené prostory, to je nejdůležitější finesa dobrého fungování každé firmy. Podle pořádku, který v jejích prostorách vládne (anebo nevládne), se pozná její kultura. Měli byste proto pečlivě vybírat, kdo bude vaše firemní prostory uklízet. Pořádek je důležitý pro kvalitu práce vašich zaměstnanců. Čisté prostředí se odráží hlavně v jejich výkonech, ale i v mezilidských vztazích na pracovišti.

Jak můžete docílit čistého pracovního prostředí

Abyste měli čisté pracovní prostředí, je potřeba tento úkol vložit do zodpovědných rukou. Určitě si svoje firemní prostory neuklízejte sami, ani tuto činnost nesvěřujte nikomu z příbuzných, a už vůbec ne stávajícím zaměstnancům. Udělali byste velikou chybu, která by vás později ještě dlouho mohla mrzet.

Ideálním řešením je najmout si úklidovou firmu s dobrými referencemi. Díky nim totiž poznáte, jak dobrou má daná společnost vizitku a jak moc je v poskytování těchto služeb důvěryhodná. A nejde jen o kvalitní úklid kanceláří, ale také o prověřenost jejích zaměstnanců, abyste měli záruku, že se vám nebude nic ztrácet, případně že nikdo nebude nahlížet do „tajných“ materiálů na vašich stolech.

Dobré reference a kvalitní služby

Kvalitní služby a dobré reference, to je to, co společnost zajišťující firemní úklid musí bezpodmínečně mít. Vždy je dobré si raději prověřit a zjistit veškeré dostupné informace, než si někoho zvolíte. Pokud je firma seriózní, určitě pro ni nebude problém domluvit se s vámi na zkušebním provozu úklidu vašich prostor. 

Úklid svěřte pouze profesionálům

Úklid firmy svěřte pouze profesionálům, těm, kteří budou mít pádné argumenty, které by vás přesvědčily, že právě oni jsou ti praví. Nejen dobrými referencemi, ale i praktickou ukázkou úklidu v možné zkušební době. Pozor si dávejte i na jednoduchost a přehlednost smlouvy, kde budete mít vše jasně sjednáno a definováno.

Na koho se obrátit ohledné úklidu

Opravdovým profesionálem ve světě pořádku je společnost DELTA SERVIS s.r.o. se sídlem v Olomouci. Úklid firem zajišťuje už od roku 1991. Tato ryze česká společnost poskytuje služby firmám i domácnostem. O její vysoké úrovni svědčí dobré reference, které může poskytnout například Tesco, České dráhy a spousta dalších společností. Navíc mají certifikaci ISO 9001.

Více na www.deltaservis.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist