Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Jak si udělat Valentýna ještě výjimečnějšího

Svátek všech zamilovaných je už takřka za dveřmi a vy určitě máte připravený klasický každoroční dárek pro svoji drahou polovičku. Od luxusní bonboniéry ve tvaru srdce přes přáníčko až po valentýnský puget růží. Proč ale neudělat na poslední chvíli něco výjimečného? Dárků klasického stylu si dáte ještě za život nespočet, tak se trochu odvažte a překvapte partnera něčím ojedinělým. Vždyť nejkrásnější dárky jsou zážitky, a ne věci.

Darujte romantickou večeři v zahraničí

Dopřát si romantickou večeři v luxusní restauraci za hranicemi naší republiky může být skvělým tipem na letošní dárek k Valentýnu. Vždyť kdo by odolal šanci prožít nádherný večer nebo víkend například v Paříži, Benátkách, Vídni, Barceloně, Dubaji, Bratislavě, Berlíně, Moskvě, Singapuru nebo dalších světových metropolích. V těchto nádherných městech se nachází vyhlášené restaurace, kde prožijete dokonalou oslavu svátku zamilovaných.

Kupte letenky a zařiďte rezervaci

Celé to pojměte jako jedno velké překvapení. Kupte letenky do vaší destinace, zarezervujte místo v dané restauraci pro dva, a k tomu všemu ještě hotel na přespání. Vašemu protějšku sdělte jen to nejnutnější, zbytek si nechte pro sebe, aby letošní dárek byl o to úžasnější.

Dolaďte vše k naprosté dokonalosti

Aby byl výsledek dokonalý, nesmíte na nic zapomenout. Vše si pořádně promyslete do posledního detailu, jen tak budete mít jistotu, že letošní Valentýn bude ten nejkrásnější. Důležité je mít s sebou i finanční rezervu, kdyby se náhodou něco přihodilo. Přeci jen cestujete do zahraničí. Nemáte-li aktuálně dostatečnou rezervu, nemusíte si zoufat. Řešením je Ferratum – rychlá půjčka, kterou lze snadno zajistit z pohodlí domu přes internet. Díky ní budete mít na cestu dostatečnou rezervu, kdyby vás na cestě něco zaskočilo.

Více informací můžete získat na www.ferratum.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist