Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Jak na nezapomenutelnou rozlučku se svobodou?

Jen pro dámy – pánům vstup zakázán! Parádní party a pořádné noční řádění. Tak vypadá nezapomenutelná dámská rozlučka se svobodou. Jak na ni?

A je to tady. Vdává se vám nejlepší kamarádka? Placka Game Over vtipně naznačí okolí, že se do toho rozhodla konečně praštit. Nezapomeňte ji budoucí nevěstě pořídit. Že svatba dnes není v módě? Omyl! Málokterá z nás tento názor nepoužívá pouze jako klišé a vdát se prostě chceme. Už jen kvůli tomu nádhernému dni, na který si pořídíme nejspíš nejdražší šaty našeho života. Udělejte vše proto, aby si jej i vaše blízká kamarádka co nejvíce užila. Proto nezapomeňte ani na rozlučku se svobodou. Dávno není jen výsadou mužů.

Na co nezapomenout, když chceme kamarádce naplánovat dokonalou rozlučku se svobodou?

Chce to hlavně super nápad. Ano, lze si jít sednout někam do nočního baru a vyrazit na pánský striptýz. Mnohem větším hitem jsou však různé tematické rozlučky se svobodou a adrenalínové akce. Jen to nepřežeňte! Kamarádka, která se bude týden před svatbou léčit „z opice“, skončí s monoklem, či dokonce se zlomenou ruku po jízdě na čtyřkolkách, vám zrovna vděčná nebude. Řešením je zajít si na nevinnou ale zábavnou laser game, nebo udělat party v parádních kostýmech. Zorganizujte si rozlučku jako slet čarodějnic, sežeňte si kostýmy plyšáků, případně se oblečte jako postavy vašeho oblíbeného filmu.

Každá rozlučka se svobodou chce originální doplňky, které vám zůstanou i jako památka

Postarejte se o ně s předstihem. Všem pozvaným kamarádkám zajistěte vtipnou placku Tým nevěsty. Budete mít krásnou vzpomínku na akci, a hlavně všem dáte najevo, proč jste tak „ulítlé“. Vyhnete se díky nim tomu, že na vás někdo zavolá „doktora Chocholouška“. Placky na dámskou rozlučku se svobodou jsou ve světě velkým hitem a pořídit se dají už i u nás.

Nezapomeňte akci zvěčnit dalším generacím

Foťte, natáčejte... Ale zcela to nestačí. Udělejte pak k akci speciální facebookové stránky. Případně ještě lépe webové stránky. Nástrojů, jak to zvládnete i bez technického či grafického nadání, je dnes celá řada.

Překonejte se, rozlučka se svobodou může být nezapomenutelnějším zážitek než samotná svatba

Kolem svatby zažije nevěsta mnoho emocionálních zážitků – stresujících i těch příjemných. Svatební den je velkou konkurencí vaší rozlučky. Musíte udělat vše proto, aby byla pro nevěstu skutečně nezapomenutelnou. Je to na vás. Už máte parádní nápad?

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist