Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Jak na investice do nemovitostí

Vyznat se ve sféře současných financí není úplně jednoduché. Ať už jde o akcie, obligace, dluhopisy nebo komodity. Veškeré tyto formy investice s sebou nesou vysoká rizika. Proto není zrovna snadné své vydělané peníze vložit s ledovým klidem tímto směrem. Rizikové investice nakonec nemusí vydělat vůbec nic, nebo na nich můžete i prodělat. Zorientovat se v tom velkém množství možností, to není úkol pro každého. Vysoké výnosy nečekejte ani na bankovních účtech. Chcete-li opravdu solidní zhodnocení peněz, pak se musíte zaměřit na nemovitosti.

Dobrá návratnost s nízkým rizikem

Nejlepší investicí na mnoho let dopředu jsou nemovitosti. Jejich hodnota se každým rokem zvyšuje. Tento trend má navíc stále vzestupnou tendenci a výhledy do budoucnosti to jen potvrzují. Proto je investice do nemovitosti takřka bez rizika. Což se o zbytku investičních příležitostí rozhodně říct nedá. Obliba zmíněné formy investování je veliká, o čemž svědčí i to, že poptávka po nemovitostech je o dost vyšší než jejich současná nabídka. Platí to jak pro bytové, tak i kancelářské jednotky. Další velikou výhodou je dobrá návratnost, díky dvojímu zhodnocení. První výnos lze získat formou pronájmu, s nímž se vám pravidelně generují peníze každý měsíc. A druhým přínosem je zvyšující se hodnota nemovitosti. Takto zhodnocené peníze vlastně takřka nepodléhají inflaci, váš vklad neztrácí svoji hodnotu.

Nemovitosti mají dobrou likviditu

Dobré zprávy ohledně investic do nemovitostí ještě nekončí. Dostanete-li se někdy do situace, kdy budete potřebovat peníze zpět, není nic jednoduššího než danou nemovitost prodat. Poptávka je stále vysoká, a to napomáhá dobré likviditě vaší investice. Navíc se často stává, že se objekt prodá za vyšší cenu, než jakou jste zaplatili při nákupu, čímž netratíte, ba naopak – dostáváte se do ještě lepších čísel, pokud jde o procenta zhodnocení.

Poraďte se s profesionály

Chcete-li uskutečnit dobrou investici do nemovitostí, pak se o radu obracejte pouze na profesionály, kteří vám nejen dobře poradí, ale také vše zrealizují, a ještě nabídnou komplexní podporu. Přesně taková je společnost Bohemian Estates. Kompletní informace o výhodnosti těchto investic najdete na www.bohemianestates.com.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist