Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Hledáte něco výjimečného? Zajeďte si na NHL

Rádi zkoušíte nové věci? Pokud mezi ně patří i cestování, nemusí být nutně spojeno jenom s klasikou, a to ve formě návštěvy různých památek. Mnozí cestovatelé jasně potvrzují, že jejich cílem jsou i zážitky. A pokud je daný cestovatel i velkým hokejovým fanouškem, můžeme říci, že ho zaručeně potěší nabízené zájezdy na NHL. Tedy na hokejovou ligu, která se hraje jak ve Spojených státech amerických, tak se hraje také v sousední Kanadě.

Dostat se do USA je hračkou

Někteří sice mohou namítat, že cesta na takový zápas může být komplikovaná. Opak je však pravdou. Dnes, v době stále větší obliby letecké dopravy musíme říci, že ani cesta do Spojených států, stejně jako do Kanady nemusí být rozhodně žádným problémem. Co tomu zcela jasně nahrává?

  • Široký výběr leteckých společností
  • Mnoho přímých letů i z Prahy
  • Klesající ceny zpátečních letenek

Pořídit si lístek můžete už v České republice

Aby byl váš výlet spojený skutečně se zážitkem, který očekáváte, bude pochopitelně nutné se na stadion v první řadě dostat. Proto neriskujte a pořiďte si lístek už v České republice. Příkladem mohou být levné lísky na New York Islanders, pokud se chystáte právě do tohoto města. Stejně tak však není jakýkoliv problém pořídit lístky i na řadu jiných týmů. To vše z pohodlí vašeho domova, prostřednictvím internetu a s jistotou, že své místo budete mít na zápase rezervované.

Na co se můžete těšit?

Pokud se rozhodnete spojit svůj výlet právě s návštěvou některého ze zápasů, rozhodně si buďte jisti tím, že zklamáni nebudete. Co vás může čekat? Je to třeba zajímavá atmosféra v hokejových halách, která se s tou tuzemskou rozhodně nedá srovnávat. Také uvidíte atraktivní hokej, což je dáno hlavně tím, že tuto ligu hrají ti nejlepší hráči z celého světa. A pozitivem je i to, že zde můžete na vlastní oři vidět i celou řadu Čechů.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist