Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Footshop otevřel redesignovanou prodejnu

V plánovaném redesignu, na kterém Footshop spolupracoval společně s globální špičkou v designu prodejen – společností EYELEVEL, se především hledal koncept, jak opticky oddělit prodejnu od Vnitroblocku, ale zároveň zanechat propojení při pořádání eventů. Designeři při hledání originálního a funkčního řešení přišli s unikátním konceptem prodejny, která se během několika minut díky otočným vitrínovým dveřím změní v multifunkční prostor, který nenaruší dosavadní atmosféru eventů. Její minimalistický design charakterizuje kontrast bílé a černé barvy, surový beton, kov a sklo a zároveň jsou záměrně ponechané původní prvky industriálního prostoru. EYELEVEL jako původně česká a nyní silná globální společnost navrhuje, vyrábí a zařizuje značkové prodejny, ve kterých kombinuje designový interiér s moderními a digitálními technologiemi. Při rekonstrukci se podílel nejen na návrhu a fyzickém vybavení prodejny, ale i na celé zákaznické zkušenosti.

„Spolupráce s EYELEVEL pro nás byla novou zkušeností, ze které vznikl unikátní retailový projekt nejen České republice. Vytvořit design, který bylo potřeba implementovat do industriálního hotového prostoru ve Vnitroblocku, nebylo jednoduché. Jsme rádi, že EYELEVEL s námi trávil čas a naše myšlenky přetvořil v hotové dílo a posunul naši další prodejnu na vyšší úroveň jak z pohledu vizuálního, tak i zákaznického zážitku. My se těšíme, že naše zákazníky můžeme uvítat v novém. Prodejna, jako naše všechny ostatní, je utvořena tak, aby zákazníkům sloužila nejen k uspokojení radosti z nových tenisek, ale v plánu je mnoho eventů, které nás baví pro naše zákazníky organizovat a tento prostor díky jeho multifunkčnosti nám to umožní,” komentuje Peter Hajduček, vlastník Footshopu.

Společnost EYELEVEL pro český trh běžně netvoří, proto je spojení s Footshopem výjimečnou událostí. Generální manažer Petr Blabla poskytl vysvětlení, proč na výzvu kývli: „Jakožto původem česky start-up jsme vždy chtěli podpořit podobně smýšlející českou firmu, která se nebojí velkých výzev a inovativních řešení. Footshop nás baví svou firemní kulturou a nadšenými lidmi, kteří mají podobné hodnoty a vize jako my. To byl důvod pustit se do společného díla. V našich projektech vždy hledáme hlubší smysl a snažíme se, aby byly udržitelné z ekonomického i environmentálního hlediska. Věřím, že naše týmová spolupráce přinesla očekávaný výsledek.”

Slavnostní otevření mělo podobu velkolepé party. V rámci jejího programu vystoupili se svou show Vladimir 518 a DJ Mike Trafik a o další hudební pochoutky se postarali se společnými sety DJ Forrest Pine a DJ Ondrash, DJ Akvamen a houslista Filip Kottek. Za překvapením večera stála návrhářka Petra Ptáčková, kterou EYELEVEL oslovil ke spolupráci a vytvoření módní kolekce, v níž hlavní roli hrají již prošlé světelné reklamní bannery, které by se nemilosrdně vyhodily bez možné recyklace. Cílem tak bylo využít maximální množství bannerového plátna s eliminací zbytků a tím ušetřit životní prostředí. Na akci byla k vidění expozice s bundou a batohem.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist