Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Food Blog Market vol. 3

Pod taktovkou skvělé food blogerky Kateřiny z My Cooking Diary se již po třetí konal Food Blog Market. V krásných prostorách Vnitroblocku se sešlo pár food blogerů, aby návštěvníkům nabídli svá jídla. Výtěžek ze vstupného se pak blogeři rozhodli darovat neziskové organizaci Sue Ryder, která se stará o seniory. 

Market byl zahájen doslova v obědový čas, přesně ve 12:00 hodin. A fronta byla hned od začátku neskutečně dlouhá, a tak jsem byla ráda, že jsme nestáli na jejím konci. Při vstupu nás okouzlila nejen atmosféra, ale i nádherně připravené prostory, které si blogeři stavěli a zdobili sami. U vstupu byl zbudován krásný koutek, kde se dala Katčina kuchařka rovnou zakoupit. Na Marketu se nacházely spousty stánků, jež lákaly koláči, dortíky, muffiny, ale také avotousty, quiche, dhalem, veganskou svíčkovou či výbornou kachní paštikou s brusinkami. 

Food Blog Market nebyl jen o jídle

Pro děti zde byla připravena Hlídárna s hračkami, programem a usměvavými slečnami. Dále tu blogerka Anie Songe se svým mužem prodávala náramky, plechové hrnečky či lapače snů. A nesmím zapomenout zmínit Frusack, kteří dělají znovupoužitelné a kompostovatelné pytlíky na ovoce, zeleninu či pečivo, a nacházeli se zde se svou nabídkou také.  

A co dodat závěrem?

Jsem moc ráda za takové akce a lidi, kteří se na nich podílí. Vytváří tím skvělou atmosféru, výborné jídlo, které znáte z jejich blogů a na místě ho můžete rovnou ochutnat. Na instagramech dotyčných blogerů pak mrkněte na všechnu tu dřinu, aby taková akce mohla vůbec proběhnout. Co je nutné zařídit, postavit, a hlavně kolik toho musí uvařit, aby měli dostatek jídel pro všechny. A nejkrásnější na tom je, že i přesto u nich vidíte jen samé úsměvy. 

 

Proto se už teď moc těším na Food Blog Market vol. 4.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist