Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Fitness centrum Ostrava poráží v kvalitě a vybavení i velká pražská fitka

Pořád jste pro letošek nezavrhli svá novoroční předsevzetí udělat něco se svojí postavou nebo hmotností? To je dobře. Protože ostravský FIT PARK Fitness je připraven nejen na profesionály, ale i nadšené amatéry, kteří se touží dostat do kondice.

Chcete zhubnout a získat kondici?

Pokud jste z Ostravy a okolí, tak už místo, kam si zajít zacvičit, nehledejte. FIT PARK Fitness totiž nabízí největší vnitřní cvičící plochu v celé České republice. Celkem 220 posilovacích a kardiostrojů pro vás znamená zejména to, že do fitness Ostrava si přijdete skutečně aktivně zacvičit, a ne čekat na to, kdy se pro vás uvolní stroj na cvičení.

Fitko Ostrava nabízí kompletní vybavení pro kardiotrénink, silový trénink i funkční zónu pro crossfit a vzpírání. Pro všechny, kdo preferují skupinová cvičení, je k dispozici 60 skupinových lekcí.

Hledáte badminton Ostrava? Opět jste správně, protože součástí areálu jsou i čtyři badmintonová hřiště vhodná jak pro amatérské rekreační hráče, tak pro profesionály.

H.E.A.T. pro milovníky chůze

Za touto zkratkou, která znamená High Energy Aerobic Training, se ukrývá vlastně obyčejná chůze. Tento běžný lidský pohyb nám díky speciální tréninkové metodě a pásu uzpůsobenému chůzi (Maxerrunner) umí pomoci udržet si, či získat kondici. Trénink je určen mladým i starým, hubeným i obéznějším, lidem bez kondice i vytrvalým sportovcům. Heat Ostrava v té nejlepší kvalitě, to je skupinové cvičení v rámci 50minutových lekcí právě s instruktory z FIT PARK Fitness.

Co od H.E.A.T. programu čekat? Především se nemusíte bát, že tento trénink nezvládnete. Ale ani toho, že vám nic nedá. Během 50 minut spálíte až 800 kcal, což je téměř neuvěřitelné. Přestože jde pouze o chůzi, cvičení nádherně tvaruje svaly a pozitivně ovlivňuje lymfatický systém. S nikým nesoutěžíte, pouze cvičíte pro svoje zdraví a lepší vzhled.

Zamilujte si funkční tréninky crossfitu

Crossfit Ostrava, to je opět FIT PARK Fitness. Tento typ funkčního tréninku neustále roste na oblibě. Výhodou Fit parku je, že nabízí nejen perfektní vybavení pro crossfit, ale i zkušené trenéry, kteří umí provést tréninkem začátečníky i pokročilé. Přijďte si tento trojfázový trénink vyzkoušet. Nebudu se divit, pokud mu rychle propadnete.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist