Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Express Jeans | novou tváří Karlie Kloss

Značka EXPRESS, dnes ohlásila Karlie Kloss tváří denimové kolekce podzim 2015 značky EXPRESS. Americká supermodelka září v maloobchodní reklamní kampani „Fit for You", kterou fotografoval Lachlan Bailey a navrhla Claire Richardson. Oficiální kampaň bude zahájena v červenci 2015 v tiskových, digitálních, obchodních a sociálních médiích.

Karlie pózuje na reklamách ve třech denimových stylech - Girlfriend, Flare a Legging, které podtrhují střih, módní provedení a individuální styl značky EXPRESS JEANS.

„Karlie je moderní ikonou," řekl David Kornberg, generální ředitel a prezident společnosti EXPRESS. „Díky její pozici hvězdy v sociálních médiích a svým dobročinným aktivitám Karlie inspiruje a pomáhá mladým ženám ve světě, aby se cítily sebevědomě a suverénně. A svou přirozenou krásou a ležérním stylem je Karlie ideální pro předávání svěžího a moderního symbolu americké módy - skvěle padnoucích džínů. Je nám velkým potěšením, že můžeme spolupracovat s Karlie Kloss při představování nejnovějšího sortimentu džínů značky EXPRESS."

Podzimní denimová kolekce značky EXPRESS, která bude počátkem tohoto měsíce dostupná v obchodech a online na stránkách express.com, se zaměřuje na skvěle padnoucí džíny, které jsou ušity způsobem, který zaručuje jejich dlouhou životnost. Tato kolekce představuje sortiment nových způsobů seprání a inovačních textilních látek, včetně nové džínoviny Performance Stretch, která je vyrobena z průlomové látky udržující svůj tvar po celý den.

Zákazníci se mohou seznámit s nejnovějšími trendy a najít svůj perfektně padnoucí střih na stránkách www.express.com, v obchodech, a sledováním #ExpressJeans na Instagramu (@ExpressRunway), Twitteru (@ExpressLife) a Facebooku (EXPRESS). Výrobky se dají koupit, taktéž přes její mobilní aplikaci pro iOS.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist