Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Exotická dovolená na míru

Také se vám zdá už tahle zima opravdu dlouhá? Cítíte se bez energie a tělu chybí „vitamin slunce“? Tak to je ten pravý čas se zasnít a představit si svou exotickou dovolenou na tropickém ostrově. Jenže v dnešní době nemusíte o exotice jen snít. Je dostupnější než kdy dříve. Navíc oceníte individuální přístup a formu celé vaší dovolené. Dopřejte si exotiku a garantujeme, že nebudete rozhodně litovat.

V některých případech je lepší si připlatit za kvalitu, než prožít klasickou dovolenou, která vás nemůže ničím překvapit.

Neutrácejte peníze za věci, ale za zážitky 

Tady máte přehled exkluzivních destinací, které by vám za život neměly uniknout. Láká vás navštívit Tahiti, Bora Bora, Mooreu, Kapverdy, Mauritius, Polynésii, Seychely, Srí Lanku, Maledivy a další méně známé ostrovy, které vás uhranou luxusními resorty, kde naleznete komfort, pohodlí a hlavně klid na dokonalou relaxaci?

Sestavte si svoji exotickou dovolenou

Jak bude vypadat vaše exotická dovolená na míru, rozhodujete hlavně vy. Navštivte specializovanou cestovku a zhmotněte své představy o vaší vysněné luxusní dovolené. Odborníci z oboru pro vás vymyslí a připraví program dovolené dle dlouholetých zkušeností a za ty nejlepší ceny resortů, letenek a dalších poplatků s tím spojených. Odpadá vám veškerý stres s plánováním a zařizováním. Dovolenou tak budete mít krásně naservírovanou na stříbrném podnose.

Specialista na exotické dovolené 

Exotická dovolená se vyplatí jen s prověřeným specialistou, jako je cestovní kancelář MONOЇ, která působí na českém trhu už od roku 1996. Patří mezi první kanceláře, které se nebály nabízet převážně individuální luxusní dovolené. Dokonce jako první začali v České republice nabízet Francouzskou Polynésii. Jejich zkušený personál vám vytvoří nabídku na míru z těch nejlepších ověřených destinací a resortů. Pro více informací si do cestovky MONOЇ zavolejte, nebo rovnou navštivte www.monoi.cz.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist