Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Dokonalé zážitky: Tandemové seskoky a lety balónem

Zima nás pomalu ale jistě opouští, a tak je ten nejlepší čas zapřemýšlet nad novými zážitky, které si dopřejeme v rámci letošní jarní a letní sezóny. Teploty budou zase příjemné a budeme se moci naplno oddávat venkovním aktivitám. Chcete-li si vyzkoušet nějaké naprosto nové zážitky, máme pro vás pár zajímavých tipů, které byste neměli tento rok vynechat. Tipy přinášíme vlastně rovnou „z nebe“, jelikož se jedná například o lety balónem nebo seskoky padákem.

Zážitky za všechny peníze

Právě zážitky jsou tím pravým, co vám v životě už nikdy nikdo nevezme. Proto bychom neměli litovat peněz, které za ně vydáme, a jen si je naplno užívat. A přesně k této myšlence se hodí vše, co je spojeno s modrou oblohou. Už odpradávna lidé toužili létat. Není úžasnějšího pohledu na Zemi než z ptačí perspektivy. Dopřát si vyhlídkové lety balónem, letadlem či v helikoptéře. Moci si skočit padákem, ať už sami, nebo v tandemu, je snem mnohých z nás. Proto na nic nečekejte a letos jděte do toho!

Vyhlídkové lety balónem

Darujte nebo si sami vyzkoušejte letecké zážitky, lety balónem, letadlem, nebo třeba helikoptérou. Ty jsou vždy úchvatné a často i velmi romantické. Například balón může být dobrým místem pro žádost o ruku. Z letadel si pak jako jejich fanda můžete postupně vyzkoušet veškeré dostupné typy, od malých přes větší až po stíhačku. Česká republika také nabízí celou řadu dostupných lokací, kde můžete vyhlídkový let bez problémů uskutečnit, stačí si jen domluvit ideální termín.

Stále populárnější jsou tandemové seskoky padákem

Vyskočit z letadla a překonat tím svůj vnitřní strach, to už chce více odvahy, ale zážitek je to nepřekonatelný. Stále populárnější jsou proto tandemové seskoky, ze kterých si lidé rádi pořizují videozáběry a selfíčka. I zde je spousta základen, kde se o vás rádi postarají, ať už chcete klasický seskok, nebo ten tandemový.   

Chcete-li znát více podrobností, naleznete je na www.leteckezazitky.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist