Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Deltimo, to jsou náramky pro muže i ženy

Obstarat si opravdu kvalitní náramek za přijatelnou cenu je dnes snadnější než dřív. Jen je si třeba dát pozor na kvalitu a originalitu. Právě proto byl na Deltimo.com rozšířen sortiment o další druhy náramků, zlepšila se kvalita a zejména je nově na všech náramcích zapracované i logo Deltimo, aby nedocházelo k záměně za padělky. Nakupujte na prověřených webech. Společnost Deltimo nabízí za přijatelné ceny luxusní šperky na světové úrovni. Vybírat můžete z ucelených stylových kolekcí, vycházejících z posledních novinek v odvětví módních trendů.

Náramek Deltimo, jako dárek

Náramky z lávových a leštěných kamenů a perel jsou léty prověřenou klasikou. Rozsáhlé nové kolekce se speciálními motivy jsou připravovány ve spolupráci s předními výtvarníky a významnými osobnostmi. Buddha náramky i náramky z chirurgické oceli představují úžasný dárek z bohaté nabídky. Obliba náramků, které najdete na Deltimo.com stále stoupá, jde o oblíbený stylový doplněk, který je snadno dostupný a vhodný pro všechny, kdo chtějí dát najevo svůj vybraný vkus a podtrhnout svoji osobnost. Tento náramek, ať už zvolíte jakýkoliv motiv, stylově ladí s každým outfitem.

Náramky Deltimo, samostatně i k hodinkám

Správnou volbou náramku jej můžeme dokonale sladit s vašimi stylovými hodinkami, prstenem, mnoha dalšími doplňky, i s celým outfitem. Pánské náramky Deltimose k hodinkám nosí již dlouhou dobu. Náramky z lávových kamenů jsou vysoce elegantní. Zdobí je ústřední motiv zhotovený nejčastěji z ušlechtilého kovu, a když jej vhodně vyberete, už na první pohled prozrazují mnoho o svém nositeli. Moderní náramky můžete nosit každý den, k běžnému oblečení, ale i při slavnostních příležitostech, kdy decentním způsobem zdůrazní váš styl. Vhodně zvolený kvalitní náramek vám pomůže vytvořit nebo správně doladit vaši požadovanou image.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist